У Криму придумали, як надурити Путіна і заробити на російських чиновниках

У Криму придумали, як надурити Путіна і заробити на російських чиновниках

У Криму придумали, як надурити Путіна. / Фото: Reuters

Кримські бізнесмени придумали послугу "віртуальний відпочинок" для тих, хто не хоче відпочивати на півострові.

Незважаючи на те, що нині в Криму майже не зустріти туристів, а пляжі пусті, президент РФ Володимир Путін переконує, що курортний сезон на півострові таки буде, навіть якщо доведеться зганяти туди силою російських чиновників.

Однак, як йдеться в сюжеті "Грошей", навіть за народні кошти їхати в Крим чиновники не поспішають. Відпочинок на пляжах Мароко чи Гавайїв їм подобається набагато більше, а оскільки перед Путіним потрібно буде відчитуватися за канікули, в Криму придумали нову послугу - віртуальний відпочинок.

Головна ідея послуги полягає в тому, що чиновники можуть спокійно собі відпочивати на Канарах, а кримчани, які придумали схему, забезпечать алібі про відпочинок в Криму. Ціна такої послуги становить близько 30 тисяч гривень.

Кримські бізнесмени працюють виключно по інтернету. Російським чиновникам вони пропонують повний пакет документів про те, що вони справді кілька тижнів пеклися на кримських пляжах.

Цікаво, що послуга вже користується шаленою популярністю, незважаючи на те, що жодних гарантій "бізнесмени" давати не беруться. Проте, російські блогери вважають, що кримські "рішали" вже дуже скоро стануть мільярдерами, продаючи віртуальний відпочинок.

Повʼязані теми:

Наступна публікація