У Криму розпочалися спільні українсько-російські військові навчання

У Севастополі розпочалися 4-денні навчання ВМС України та Чорноморського флоту Російської Федерації для планування спільних дій під час миротворчих операцій.

21 червня у Севастополі розпочалося двостороннє українсько-російське військово-морське командно-штабне навчання "Фарватер миру - 2010".

Навчання проводяться на базі Академії військово-морських сил ім. Нахімова. Вони триватимуть протягом чотирьох днів і завершаться 24 червня, повідомила перс-служба Міноборони.

У навчаннях братимуть участь представники ВМС України та Чорноморського флоту Російської Федерації. Тема навчання полягає у плануванні та проведенні пошуково-рятувальної операції під час миротворчих дій у кризисному районі.

За словами керівника навчань, контр-адмірала Віктора Носенка, ще у 2003-му році чинний міністр оборони Михайло Єжель, який тоді обіймав посаду Головнокомандувача ВМС, наголосив на необхідності проведення спільних щорічних навчань.

"Тому командування ВМС буде пропонувати Міністерству оборони раз на рік проводити українсько-російські навчання із залученням кораблів, авіації та морської піхоти", – зазначив контр-адмірал на урочистій церемонії відкриття навчання.

Варто нагадати, що українсько-російські навчання серії "Фарватер миру" традиційно проводилися з 1997 по 2003 рік з періодичністю один раз на два роки та носили миротворчий характер. У навчаннях брали участь кораблі, допоміжні судна, літаки й вертольоти морської авіації, підрозділи морської піхоти.

Цього року до участі в навчаннях кораблі, військові підрозділи та бойова техніка не залучаються.

Читайте також:

Міністр оборони вирішив підпорядкувати собі керівника Збройними силами

Патріотизм українських солдатів виховуватимуть прикладами Червоної армії та УПА

Україна і Росія цього року готують 24 заходи у військовій сфері

Російські винищувачі відновлять тренування в Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: