У Криму студенти заблокували блокпост ЧФ РФ

Активісти встановили намети, на кожний намет поставили український прапор, а на огорожах блок поста наклеєні написи "Проїзд тільки для окупантів?", "Зона військової російської окупації".

Активісти громадської організації "Студентське братство" заблокували блокпост Чорноморського флоту РФ, встановлений на дорозі, що йде до військової частини і Державного океанаріуму, які розташовані в районі Козачої бухти.

"Близько 20 активістів" Студентського братства "встановили 10 наметів біля блокпоста. Ми вимагаємо припинити обмеження руху по українській дорозі, яку незаконно зайняли російські військовослужбовці", - повідомив спікер організації Святослав Сірий.

За його словами, на кожний намет поставили український прапор, а на огорожах блок поста наклеєні написи "Проїзд тільки для окупантів?", "Зона військової російської окупації".

"Ми сьогодні, таким чином, святкуємо День Державного прапора України. Ми вимагаємо відкрити дорогу для українських громадян, щоб вони могли пройти в Державний океанаріум", - сказав Сірий.

За його словами, командування частини посилило охорону поста військовослужбовцями, які розташувалися по інший бік шлагбаума.

Нагадаємо, раніше активісти "Студентського братства" почали акцію громадського звільнення маяка "Сарич" у Севастополі.

2 серпня Господарський суд Криму підтвердив законність рішень Севастопольського апеляційного суду від 11 вересня 2006 року і Господарського суду Криму від 16 жовтня цього ж року про передачу Україні маяків ЧФ РФ, у зв'язку з чим департамент державної виконавчої служби міністерства юстиції України повинен приступити до вилучення 5 маяків у російських військових.

Читайте також:

У Криму студенти оточили маяк і вимагають від ЧФ РФ повернути його Україні

Росія відмовилась повертати Україні орендовані маяки

Гриценко: сьогодні запізно говорити про повернення чорноморських маяків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: