У Криму татари затоптали червоний прапор у ганчір’я

У Бахчисарайському музеї знайшли брудний затоптаний червоний прапор, який показує ставлення кримських татар до радянської символіки.

Питання обов'язкового вивішування копій Прапора Перемоги 9 травня викликав бурхливу реакцію не тільки серед націоналістів і громад західних областей України, а й у кримських татар.

Про це в ефірі одного з українських телеканалів повідомив народний депутат Олесь Доній.

Так, за його словами, в Музеї сучасного кримсько-татарського мистецтва в Бахчисараї знаходиться дуже брудний червоний прапор з радянським гербом.

"Я спочатку не зрозумів і запитав у працівників музею, що це, власне, означає. Мені відповіли, наступне: "Це наше старше покоління любить показувати приклад молодому поколінню, люди ходять по червоному полотну"", - наголосив Доній.

За його словами, кримськими татарами будь-який стяг червоного кольору болісно сприймається, навіть якщо це Прапор Перемоги.

"Там, в Криму, де кримсько-татарський народ пережив депортацію, фізичне винищення, старі люди показують молоді приклад ставлення до цієї символіки. Символіці, під якою вбивали і винищували націю", - сказав Олесь Доній.

Нагадаємо, дискусія в суспільстві з приводу реанімування радянських символів була спровокована внесенням змін до Закону "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років (щодо порядку офіційного використання копій Прапора Перемоги)".

Читайте також:

Добкін: Харків вже завішали червоними прапорами

Червоні прапори обійдуться Україні в 30 мільйонів

Закон про червоний прапор направили на підпис Януковичу

У Львові ветерани ВВВ і УПА домовилися відзначати 9 травня під держпрапорами України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: