У Криму в перший день нового року розквітли первоцвіти

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше ці рослини можна було спостерігати на півострові, як правило, в кінці лютого.

У Сімферополі на одній з клумб ботанічного саду «Кримського федерального університету» 1 січня розпустився весняний первоцвіт.

Ця рослина має обмежену область поширення, повідомляють Крим.Реалії.

Так, у Сімферополі на присадибних ділянках також зацвіли садові проліски і з'явилися «сережки» на ліщині. Раніше ці рослини можна було спостерігати на півострові, як правило, в кінці лютого.

Унікальне явище може бути пов'язане з нетиповою теплою температурою повітря. Кримський гідрометцентр повідомляє, що в найближчі п'ять днів в Криму збережеться весняна погода: повітря вдень буде прогріте до 10-13 градусів, а вночі стовпчики термометрів не опустяться нижче нуля.

Нагадаємо, за кілька днів до нового року у вінницьких лісах розквітли підсніжники. Все - через теплу зиму. Місцеві мешканці, незважаючи на те, що ці квіти занесені до Червоної книги, їх тепер масово зривають та продають. Кажуть, зимові підсніжники швидко розкуповують. За букет первоцвітів продавці просять 25 гривень. 

ВідеоУ вінницьких лісах зацвіли "новорічні" підсніжники

У грудні температура в Херсоні була від нуля до плюс 10 градусів, іноді сягала і п'ятнадцяти. Містян така погода геть не дивує, вона там традиційна для цього сезону. А от справжня дивовижа - підсніжники у вінницьких лісах. Місцеві жителі не зважають на те, що ці квіти занесені до Червоної книги, і масово почали зривати їх на продаж.

У вінницьких лісах зацвіли "новорічні" підсніжники

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції