У Криму вимагають імпічменту Януковича

Правоцентристські партії Криму вимагають імпічменту президента через "здачу національних інтересів України на догоду Росії".

Кримські організації Української народної партії, УРП "Собор", Конгресу українських націоналістів, НС "Наша Україна" вважають, що підписання Договору про продовження терміну перебування Чорноморського флоту Російської Федерації в Україні до 2042 року є підставою для початку процедури імпічменту чинного Президента України Віктора Януковича.

Як повідомили в прес-службі Кримської організації УНП, про це йдеться у спільному зверненні цих політичних сил на адресу Верховної Ради України та Президента України Віктора Януковича.

"Договір про продовження терміну перебування Чорноморського Флоту Російської Федерації в Україні до 2042 року, підписаний Президентами України та Росії, можна вважати здачею національних інтересів України на догоду Росії. Президент України Янукович таким чином дав зрозуміти, що обслуговує інтереси не України, а іншої держави. Цей договір є грубим порушенням статті 17 Конституції України про те, що "на території України не допускається розташування іноземних військових баз", а також п. 14 Перехідного положення Конституції", - йдеться у зверненні.

На думку кримських патріотів, для пролонгації термінів перебування ЧФ РФ в Україні потрібно внести зміни до Конституції. "Однак дозвіл на такі зміни може дати лише український народ через проведення референдуму, згідно зі статтею 17 та ст. 20 розділу "Загальні засади” Конституції", - пояснюється у зверненні.

У зв’язку з вищенаведеним, представники патріотичних сил вимагають від Верховної ради "негайно розпочати процедуру імпічменту Президента України Віктора Януковича".

Читайте також:

Мєдвєдєв і Янукович привітали один одного з тим, що ЧФ залишився в Криму

"Наша Україна": "глибоко неосвічений" Янукович порушив закон

"Третій шлях" України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: