У Криму віялово відключають світло в очікуванні "особливого розпорядження"

Дата публікації
У Криму віялово відключають світло в очікуванні "особливого розпорядження"

У Криму ввели віялові відключення електроенергії / twitter.com/euromaidan

Україна відновила постачання електроенергії на півострів "до особливого розпорядження".

У суботу, 27 грудня, Україна поставляє до Криму близько 400 мегават електроенергії, але в регіоні застосовуються відключення, обмежуюючи споживання на 300 мегават.

Про це повідомив міністр палива та енергетики Криму Сергій Єгоров.

"З України ми отримуємо близько 400 мегават, ще близько 400 мегават - власна генерація. Споживання становить 1050-1100 мегават, тому введені так звані віялові відключення, що обмежують споживання на 300 мегават", - сказав Єгоров агентству Інтерфакс.

За його даними, українська сторона відновила "до особливого розпорядження" постачання електроенергії, несподівано перервані у п'ятницю. "Що це буде за розпорядження, і в якій формі ми його отримаємо, українська сторона не повідомляла", - сказав Єгоров.

Він повідомив також, що три із чотирьох ТЕЦ Криму працюють на повну потужність.

"Дуже виручає Сімферопольська ТЕЦ, вона видає майже 100 мегават. Працюють також Севастопольська і Камиш-Бурунська ТЕЦ. Сакська ТЕЦ функціонує з перебоями", - сказав Єгоров, додавши, що неполадки на Сакською ТЕЦ почалися після несподіваного припинення поставок електроенергії з України 24 грудня.

Нагадаємо, що вчора Укразалізниця обмежила рух поїздів кримського напрямку - з 27 грудня потяги не доїжджатимуть до півострова. Також 26 грудня Україна припинила і пасажирські автоперевезення в окупований Крим.

Наступна публікація