Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В окупованому Криму власника сафарі-парку заарештували за неявку в суд

Він два місяці проведе у СІЗО.

Білогірський районний суд окупованого Криму на два місяці заарештував власника сафарі-парку "Тайган" Олега Зубкова за неявку в суд, повідомляють РИА.Новости.

"Просто у залі суду Олегові Олексійовичу обрали запобіжний захід та заарештували. Забрали у СІЗО на два місяці. Рішення прийнято у зв'язку з тим, що він 20 січня не з'явився в суд. У цей час ми якраз знаходилися в Москві на нараді в Мінекономрозвитку", - розповіла голова прес-служби парку Тетяна Алексагіна.

У приватному сафарі-парку "Тайган" живуть 60 левів, серед них рідкісні білі особини. Територія парку - 32 гектари. Нині парк закрили на невизначений термін.

Раніше в окупованому Криму тварини пошматували співробітника парку левів "Тайган". За словами активіста, після нападу звірів співробітники потерпілого вирішили не везти його до лікарні, тому медичну допомогу чоловікові надавав ветеринар. Однак через кілька днів чоловік помер, три дні стікаючи кров'ю у підсобці.

Також відзначимо, що в кінці 2015 року Зубков за побиття свого співробітника був засуджений до трьох років позбавлення волі, яке було застосоване умовно, з випробувальним терміном на рік. Тоді власник кримських зоопарків оголосив про їх закриття в знак протесту проти дій влади і зажадав відставки на той момент прокурора Криму Наталії Поклонської. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції