Крим встановив рекорд за кількістю туристів

Дата публікації
Перегляди
1802
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Крим встановив рекорд за кількістю туристів

У Криму спостерігається тенденція до збільшення кількості туристів

Гості з Росії з ще більшим задоволенням їдуть на південь України.

За дев'ять місяців поточного року в Криму відпочило 5,7 млн туристів, що на 7,1% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Як зазначив міністр туризму АР Криму Олександр Лієв, "це вже на сьогодні рекорд, тому що така кількість туристів відвідала Крим за весь минулий рік".

Росіяни у поточному році склали 25% всіх туристів, у минулому році був 21% від загальної кількості. В цілому кількість гостей з РФ збільшилася з 1,42 до 1, 52 млн. Серед інших туристів з країн СНД можна виділити білорусів - їх частка склала 2% серед усіх туристів.

У Мінтуризму автономії провели опитування і сказали, що 82% туристів хочуть повернутися до Криму знову, а тільки 3% цього категорично не бажають.

Серед іншого цікавої статистики варто відзначити, що 56% туристів відпочивали у поточному році сім'ями, а 59% туристів надалі вважають Крим місцем пляжного відпочинку (торік таких було 65%).

Глава відомства відзначив і той факт, що вперше за 20 років спостерігається збільшення кількості людей, що приїхали на півострів з метою лікування.

Наступна публікація