У Криму є ризик нової екологічної катастрофи – окупанти

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Керівник окупаційної адміністрації півострова визнав, що така загроза реальна.

Вірогідність викиду хімічних речовин на заводі "Титан" в Армянську є високою. Про це заявив керівник окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов.

За його словами, ризики зростуть у разі повернення на півострів спекотної погоди. "Ми громадянам сказали, що рецидив викиду може бути", — заявив Аксьонов. І додав, що наразі на заводі відбуваються попереджувальні роботи, зокрема висипання нейтралізувальних речовин на сухі ділянки.

ВідеоЧерез екологічну катастрофу на заводі "Титан" отруїлися більше 30 прикордонників

На материковій Україні з’явилися постраждалі від хімічного отруєння. Це 37 прикордонників, які напередодні чергували на пункті пропуску "Каланчак". Вони, за повідомленням Херсонської обласної адміністрації, отримали отруєння невідомою речовиною, яку приніс вітер з півострова. За останніми даними Херсонської ОДА, у ґрунті, на деревах та рослинах прилеглих сіл вміст шкідливих речовин перевищував норму у 10 разів.

Через екологічну катастрофу на заводі "Титан" отруїлися більше 30 прикордонників

Так звана голова Росспоживнагляду в окупованих Криму та Севастополі Наталія Пеньковська підтвердила, що повторний викид хімічних речовин можливий в разі підвищення температури повітря, але цього не станеться, якщо "вжити відповідних заходів".

Як повідомлялося, станом на 12:00 7 вересня показники шкідливих речовин у Херсонській області залишаються у межах норми. Протягом минулої доби жителі Херсонської області не зверталися за медичною допомогою. Про це повідомляє Центр громадського здоров'я МОЗ України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції