На кримському вокзалі правоохоронці обшукують валізи.
Журналісти ТСН влаштували традиційний травневий вояж на Південний берег Криму, - йдеться в сюжеті ТСН.Тиждень.
Потяг "Київ - Сімферополь" до Криму їхав напівпорожнім. У купе - максимум по 2 людини. Провідник не знав, коли точно поїзд прибуде до Криму. Мовляв, можуть затримати на кілька годин.
Зранку замість чаю у поїзді пропонують міграційну карту під прискіпливий погляд прикордонників. У ній слід вказати номер паспорта та мету візиту. На вокзалі люди у військовій формі зупиняють кого заманеться і порпаються у валізах. Тим, хто пройшов фейс-контроль, разом із чебуреком пропонують придбати обкладинку на паспорт із російським двоголовим орлом за рублі або за гривні.
У сімферопольському ДАІ - справжнє паломництво. Українські номери міняють на російські. Серія - три сімки.
Нині в Криму не працює жоден банкомат. Цього тижня зачинились останні українські банки. Щоб забрати звідти свої кревні, кримчани днями стоять у чергах. За комунальні послуги тепер можна платити тільки на пошті. Упродовж останнього місяця ціни зросли ледь не на третину.
На кримських пляжах туристів також не густо. Там, де раніше засмагали сотні, - зараз порожні лежаки. Початок туристичного сезону в Криму провалився.
Нагадаємо, що у Криму можуть зʼявитися талони на харчування: місцеві жителі обурені.