У Криму застрягли російські туристи через банкрутство авіакомпанії

60 людей, які купили квитки на літак авіакомпанії "Континент" із Сімферополя до Красноярська, не змогли залишити Крим у п'ятницю, оскільки в день, коли мав відбутися рейс, компанія оголосила, що припиняє свою діяльність.

У Сімферополі 60 людей, які купили квитки на літак авіакомпанії "Континент" до Красноярська, не змогли залишити Крим.

Відповідно до повідомлення, квитки на рейс "Сімферополь - Красноярськ" авіакомпанії "Континент" на 29 липня придбали 60 осіб, більшість із них - громадяни Росії, які повертаються додому після відпочинку.

Однак 29 липня компанія оголосила про припинення діяльності.

До кінця курортного сезону вона мала виконувати 4 рейси на тиждень із Криму в Росію, черговий рейс було заплановано на 30 липня, квитки на нього придбали 86 осіб.

За повідомленнями ЗМІ, з липня понад половини раніше заявлених та введених у продаж рейсів авіакомпанії "Континент", у тому числі на південні курорти, систематично затримувалися й скасовувалися через борги авіакомпанії перед аеропортовими службами та дефіцитом оборотних коштів.

29 липня сертифікат експлуатанта повітряних суден компанії було анульовано.

Рада Міністрів Криму створила робочу групу для сприяння поверненню російських туристів у зв'язку зі скасуванням рейсів російської авіакомпанії "Континент".

У повідомленні Ради міністрів Криму зазначається, що група з 12 дітей та 2 дорослих, які супроводжують, була розміщена в санаторії "Бригантина" у Євпаторії (Крим).

Бурлак звернувся до генерального консула Росії в Сімферополі Володимира Андрєєва та посла Росії в Україні Михайла Зурабова із проханням надати допомогу в поверненні громадян Росії з України.

Читайте також:

Курортники в Криму штурмують вокзали через спекулянтів

Майже 100 російських туристів отруїлися у Туреччині

Через арабські революції відпочинок у Європі подорожчав на 80%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: