У Криму затримали моряків ЧФ Росії з вантажем крилатих ракет

Російські моряки везли небезпечний вантаж по вулицях Севастополя без жодних дозволів.

У Севастополі українські правоохоронці затримали автотранспорт Чорноморського флоту Росії, який перевозив вантаж крилатих ракет без будь-яких дозвільних документів.

Про це повідомили у Головному управлінні МНС у Криму. За інформацією джерела в МНС, 8 липня близько 18.00 на вул. Челюскінців у Севастополі співробітники ДАІ затримали колону вантажівок Чорноморського флоту Росії. До її складу входили три ракетовози на базі автомашини "КрАЗ" у супроводі озброєної охорони (останню представляли військовослужбовці ЧФ РФ, озброєні автоматами, і один - пістолетом ПМ) і пожежного спецавтомобіля. Машини перевозили по території регіону закритий тентом великогабаритний вантаж.

Представників правоохоронних органів зацікавив дивний вантаж, що провозиться у супроводі озброєної охорони. Оглянути його російські військовослужбовці не дозволяли, посилаючись на його спеціальний характер і відповідний наказ командування ЧФ.

Проте українські правоохоронці провели перевірку і з’ясували, що вулицями міста провозять без будь-яких дозвільних документів крилаті ракети. Це перевезення з компетентними органами України не було узгоджене.

Як повідомив головний редактор проекту "Флот2017" Дмитро Тимчук, найімовірніше, це були крилаті ракети типу "Малахит" або "Термит", які перевозилися автотранспортом на ракетно-технічну базу ЧФ РФ, дислоковану в с. Цукрова Голівка. Маршрут руху становив при цьому, понад 30 км, зокрема вулицями Севастополя.

Співробітники правоохоронних органів склали акт щодо порушень ЧФ РФ вимог ст.15 Угоди "Про статус і умови перебування ЧФ РФ на території України" від 1997 року.

Російські офіцери факт виявлених порушень визнали і розписалися про ознайомлення з актом.

Нагадаємо, нещодавно Росія заявила про відмову повертати Україні об'єкти навігації та гідрографії, які використовує Чорноморський флот, до завершення інвентаризації цього майна.

Незадовго до цього президент Віктор Ющенко в черговий раз нагадав Росії, що після 2017 року її флот не залишиться в Криму.

Глава української держави закликав поважати і не політизувати це рішення.

Читайте також:

Від Медведька вимагають кримінальної справи проти посадовців ЧФ РФ

Росія відмовилась повертати Україні орендовані маяки

Ющенко закликав Росію змиритися з тим, що її флоту в Криму не буде

Чорноморський флот РФ розпродає орендоване в України майно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: