У Криму заявляють про корупцію постпреда

Заступник спікера ВР Криму Сергій Цеков заявляє про корумповані дії керівництва Постійного представництва президента в АРК.

Долари
Архів
У Верховній раді Криму Постійне представництво президента звинувачують у корупції.
Перший заступник голови Верховної Ради Криму Сергій Цеков має документи, що вказують на факти корупції з боку керівництва Постійного представництва президента України в АРК. Про це Сергій Цеков заявив на прес-конференції в Сімферополі 28 вересня.

Як передає УНІАН, за словами Цекова, перший заступник постпреда президента України в АРК Валерій Пробей-Голова володіє ділянкою землі на Південному березі Криму, який використовують не за призначенням. "Провівши досить непросту роботу, ми маємо в своєму розпорядженні сьогодні документи, що вказують на факти корупції серед працівників Представництва президента України в Криму", – зауважив перший віце-спікер кримського парламенту.

За його даними, Валерій Пробей-Голова в с. Утьос (Алушта) побудував п`ятиповерховий готель "Тиха гавань" на ділянці землі, призначеній під елінги. Будівництво цього готелю було здійснено 2005 року, в той час коли Пробей-Голова керував Державною податковою адміністрацією в АРК і водночас штабом "Нашої України". При цьому, зауважив Сергій Цеков, дозвіл на збір матеріалів з узгодження місця розташування ділянки було одержано тільки в березні 2006 року, коли вже почалася експлуатація об`єкту. Крім того, за його словами, при будівництві об`єкту було проведено вирубку зелених насаджень, більше 10 видів яких занесено до Червоної книги. Також перший віце-спікер має в своєму розпорядженні докази, що частину землі під готелем захоплено, а сам об`єкт розташований у 100-метровій прибережній зоні, будівництво в якій заборонено законодавством України. Він також наголосив, що готель не зареєстровано як платника податків, відповідно, жодних надходжень до бюджету від його експлуатації не надходило.

"Я вимагатиму від правоохоронних структур перевірки всього, що пов`язане з будівництвом об`єкту, його використанням, і детального з`ясування всього, що пов`язане з надходженням податків від даного об`єкту господарювання", – заявив Сергій Цеков.

Також Сергій Цеков вважає, що діяльність Постійного представництва президента України в Криму дестабілізує ситуацію на півострові.

За його словами, у зв`язку з дестабілізаторською діяльністю Представництва глави держави в Криму складається "ненормальна обстановка". "Якщо на якомусь етапі ми відчували, що Представництво президента - це та структура, яка допомагає Криму, є мостом між центральними органами влади України й Кримом, то протягом останніх трьох років, починаючи з 2004 року, ми бачимо на багатьох прикладах, що Представництво стало силою, яка всіляко прагне дестабілізувати ситуацію в Криму. Ті численні заяви, які звучать із вуст представників президента України в Криму…, стали нормою в діяльності Представництва як такого", - заявив Сергій Цеков.

За його словами, будь-які успіхи кримської влади в Представництві прагнуть знівелювати й довести зворотне, а у вирішенні проблем не надають допомоги, а прагнуть ще більше загострити ситуацію. На підтвердження своїх слів Цеков навів статистику зростання економічних показників поточного року, наголосивши, що вони «хороші», й попередні підсумки курортного сезону, який ще не завершений, але вже більш успішний у порівнянні з попереднім.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: