У Криму знову б'ються за землю (відео)

У Бахчисарайському районі Криму побилися селяни і співробітники "Беркута" та міліції.

Докладніше про ситуацію в Криму - на відео ТСН.

Як заявив депутат Бахчисарайської районної ради, керівник Бахчисарайського регіонального меджлісу Ахтем Чийгоз, який знаходився на місці подій, селян – учасників акції, побила міліція. 

бійка у криму
УНІАН
За версією заступника начальника Головного управління МВС України в Криму – начальника міліції громадської безпеки Миколи Федоряна, учасники акції спробували перекрити трасу Сімферополь-Севастополь, правоохоронці кілька разів стріляли у повітря, намагаючись не допустити перекриття.

“Коли була здійснена спроба затримати найбільш активних і посадити їх у службову машину, вони почали кидатися на працівників міліції, хапати за одяг, за зброю. Були здійснені (правоохоронцями), якщо я не помиляюся, три постріли в повітря”, - повідомив Федорян.

За даними Чийгоза, люди спробували вийти на трасу Сімферополь-Бахчисарай, міліція почала їх "відтісняти", просила не виходити, тоді учасники акція вирішили піти пішохідним переходом.

“Частина людей пішла пішохідним переходом, у цей час міліція почала зухвалим чином бити людей. Це було якесь звірство. Жінку били кийками, старого били", - сказав Чийгоз.

"Люди не кидалися на міліцію", - підкреслив депутат.

Ще один свідок акції підтвердив слова депутата райради, що "люди на міліцію не кидалися, не намагалися з нею битися. Співробітники "Беркута" стали буквально висмикувати з натовпу людей. Першим витягнули старого-ветерана, його били ногами і кийками, жінку, яка спробувала за нього вступитися, один боєць грубо відкинув убік. Тим часом старого, що вже лежав на землі, декілька бійців "Беркута" штовхали ногами. У цей час прозвучало три одиночні постріли з автомата у повітря", - сказав свідок акції УНІАН на умовах анонімності.

Чийгоз також повідомив, що трьох учасників акції, які були затримані міліцією, вже відпустили, "виписавши їм штраф за рішенням суду за адміністративне порушення".
Він зазначив, що серед пайовиків є і кримські татари, саме тому він прийшов на акцію.

Як повідомлялося, у Бахчисарайському районі вже декілька років існує конфлікт між мешканцями низки сіл і агрофірмою "Крим". Селяни запевняють, що агрофірма намагається визнати їхні держакти на землю недійсними і відібрати паї. Селяни обвинувачують агрофірму в рейдерстві.

Голова Бахчисарайської районної державної адміністрації Ільмі Умеров повідомив, що агрофірма "Крим" через суди намагається відібрати землю у 1,5 тисячі людей.
Сьогодні селяни проводили акцію, щоб звернути увагу на свою проблему. За даними Федоряна, за фактом дій учасників акції на трасі планується порушити кримінальну справу за групове порушення громадського порядку.

ВідеоЯк в Криму за землю б'ються

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: