Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кривому Розі лікар виписав із медзакладу 15 пацієнтів з коронавірусом

У Кривому Розі лікар виписав із медзакладу 15 пацієнтів з коронавірусом

Головного лікаря усунули з посади.

У Кривому Розі головний лікар четвертої міської лікарні самовільно виписав із медзакладу п'ятнадцятьох пацієнтів з підтвердженим діагнозом нового коронавірусу COVID-19. За це медика відсторонили від посади.

Про це йдеться на сторінці управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради в Facebook.

Повідомляється, що від 29 квітня шість медпрацівників та 21 пацієнт перебували на самоізоляції в зазначеній лікарні. Раніше вони контактували із жінкою, котра мала коронавірус.

Згодом п'ятьох осіб перевели на лікування до інфекційної лікарні, один пацієнт - до сьомої лікарні, а решта 15, які вже мали підтверджений діагноз COVID-19, лікар відпустив на амбулаторне лікування.

"Дії головного лікаря будуть розслідувані спеціально створеною комісією. Всім виписаним вже запропоновано стаціонарне лікування в інфекційній лікарні, одна пацієнтка наразі туди переведена", - прокоментував начальник управління охорони здоров'я Костянтин Мурашко.

Станом на 12 травня в Кривому Розі зафіксовано 174 випадки коронавірусу, 14 осіб перебувають у важкому стані. 

Нагадаємо, раніше звільнили з посади виконувача обов’язків керівника Житомирського лабораторного центру, який відмовився проводити тестування на коронавірус через перевантаження.

Залиште свій коментар

Вибір редакції