Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кривому Розі матір нагодувала немовля "коктейлем" із молока та алкоголю

Дитина потрапила в лікарню із важким розладом шлунку.

У Кривому Розі в лікарні із важкими симптомами кишкового розладу опинився 9-місячний малюк. При цьому його мати ледь трималася на ногах, а від неї тхнуло алкоголем, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Коли лікарі почали з'ясовувати, що могло спричинити отруєння дитини, виявилось, що малюк повністю на грудному вигодовуванні. Чи спиртне у материнському молоці, чи звичайна кишкова інфекція спричинило його важкий стан – достеменно стане відомо через кілька днів після проведення усіх аналізів. Але, не чекаючи результатів, медики вже звернулись у соцслужби та поліцію. "Лікар, який приймав дитину, оцінив стан матері, як середній ступінь алкогольного сп'яніння. Листи направлені в усі інстанції, аби був розбір по цьому випадку", - пояснила керівник інфекційної лікарні №1 Кривого Рога Тетяна Чайковська.

Цієї осені в Одесі перехожий знайшов немовля у сумці біля місцевої лікарні та передав дитину патрульним поліцейським. Окрім того, у сумці біля немовля знайшли памперси та записку. У ній було написано, що хлопчик називається Іван.

Відео У Кривому Розі через п`яну матір 9-місячний малюк опинився у лікарні

Залиште свій коментар

Вибір редакції