У Кривому Розі на багатолюдній зупинці вільно торгували галюциногенними сумішами

Найактивнішими покупцями були школярі та студенти.

У Кривому Розі на багатолюдній зупинці громадського транспорту в кіоску торгували курильними сумішами, повідомляє ТСН.12:00.

Найактивнішими покупцями були школярі та студенти. За один пакет правили лише 100 гривень. Суміш викликала сильний галюциногенний ефект.

Поліція вилучила майже триста упаковок, а також 10 тисяч гривень. За даними правоохоронців - це каса лише за один день торгівлі. Продавець відмовився пояснювати, звідки товар. Його походження з'ясовують експерти.

У поліції скаржаться, що найбільша проблема - видів сумішей так багато, що їх просто не встигають долучати до списку заборонених речовин.

"Торгівля велася відкрито, з упевненістю в безкарності, не беручи до уваги особливу шкоду здоров'ю покупців. Стикаємося з тим, що часто ці речовини не внесені в таблицю наркотичних речовин, тому притягнути до відповідальності неможливо", - розповів начальник управління протидії наркозлочинності Олег Ягольник.

У Кривому Розі в кіоску на зупинці громадського транспорту торгували курильними сумішами

Найактивнішими покупцями були школярі та студенти. За один пакет правили лише сто гривень. Суміш викликала сильний галюциногенний ефект. Поліція вилучила майже триста упаковок, а також десять тисяч гривень. За даними правоохоронців, це каса лише за один день торгівлі. Продавець відмовився пояснювати, звідки товар - його походження з'ясовують експерти.  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: