Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кривому Розі на вибори президента запросили 8-річного хлопчика

Така помилка виникла лише у другому турі.

У Кривому Розі 8-річному хлопчику надійшло запрошення для голосування у другому турі виборів президента.

Про це 21 квітня під час прес-конференції у Дніпрі повідомив голова правління "Комітету виборців України" у Дніпропетровській області Станіслав Жолудєв, передає УНІАН.

Так, хлопчик прийшов на виборчу дільницю у школі №13 разом із батьками із запрошенням та свідоцтвом про народження.

"У дільничній комісії почали розбиратися і побачили помилку в реєстрі виборців. Замість 2011 року народження у хлопчика був записаний 2001", - розповів Жолудєв. Він зазначив, що помилка в реєстрі виникла лише у другому турі президентських виборів, у першому її не було.

ВідеоГолосування у регіонах: активність виборців у другому турі здебільшого вища, ніж у першому

ТСН дізнавалась, як відбувається голосування в Одесі, Харкові та Львові. Чи були черги, яка була активність, скільки порушень та як продовжують роботу виборчі дільниці в областях – далі в сюжеті.    

Голосування у регіонах: активність виборців у другому турі здебільшого вища, ніж у першому

У день другого туру виборів президента України спецвипуски ТСН виходитимуть о 12.00, 15.00 та 18.00, а о 19.30 розпочнеться марафон "Вибір країни", який будуть вести одночасно п’ятеро ведучих. О 21.30, коли в ефірі каналу розпочнеться суперфінал "Голосу країни", безперервна трансляція новин триватиме на YouTube-каналі та Facebook-сторінці ТСН. Всередині вокального шоу також заплановано два випуски ТСН, протягом яких глядачам "1+1" повідомлять про найактуальнішу ситуацію на поточний момент, а після завершення проекту, новини повернуться в ефір і триватимуть до першої ночі.

Рівно о 20.00 одразу після закриття виборчих дільниць глядачі ТСН зможуть дізнатися результати ексклюзивного екзит-полу ТСН. Як і у попередньому турі, його на замовлення каналу "1+1" проводитимуть дві авторитетні дослідницькі компанії – Kantar TNS та Info Sapiens. Методом особистого інтерв’ю планується опитати 20 тисяч респондентів, віком від 18 років, на виході з 600 виборчих дільниць по всій території України (окрім спеціальних та закордонних дільниць). Теоретична похибка вибірки становить не більше 0,7%. Методологія дослідження розроблялася згідно міжнародних стандартів, з урахуванням багаторічного досвіду працівників обох компаній у проведенні екзит-полів під час попередніх виборів в Україні. Під час прямого ефіру 21 квітня ТСН також повідомить результати національного екзит-полу. Новинна служба каналу "1+1" покаже реакції сторін, що перемогли та програли.

Залиште свій коментар

Вибір редакції