У Кривому Розі намагався застрелитися підполковник поліції, якого зловили на величезному хабарі

Поліцейський вимагав 140 тис. грн за непритягнення до кримінальної відповідальності.

У Кривому Розі на хабарі в 140 тисяч гривень попався підполковник поліції.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила керівник Національної поліції України Хатія Деканоїдзе.

За її словами, поліцейський чиновник вимагав хабар у чоловіка за непритягнення до кримінальної відповідальності. Підполковник поліції був затриманий на місці злочину, його затримували співробітники внутрішньої безпеки поліції за участю прокуратури і СБУ.

Під час затримання поліцейський намагався застрелитися з травматичної зброї. Зараз він знаходиться під охороною в лікарні.

 

Сегодня при получении взятки в размере 140.000 гривен в городе Кривой Рог Днепропетровской области управлением внутренней безопасности Национальной полиции был задержан наш сотрудник - подполковник Национальной полиции Украины. Мы установили, что он требовал взятку за непривлечение к уголовной ответственности от человека, который принял решение обратиться в полицию с заявлением о вымогательстве. Подполковник полиции был задержан с поличным. Задержание проходило при участие прокуратуры и СБУ, весь процесс четко задокументирован. Во время задержания он выстрелил в себя из травматического оружия и сейчас находится под охраной в больнице.Несмотря на то, что следствие только началось, я считаю необходимым сделать эту информацию публичной – только так можно продемонстрировать наше стремление к очищению полиции от коррупционеров и взяточников. И я призываю всех украинцев не молчать, а обращаться к нам, если наши сотрудники нарушают закон.

Опубліковано Khatia Dekanoidze 9 лютого 2016 р.

Нардеп Антон Геращенко додає, що слідчий вистрелив собі в рота. Він був прооперований і зараз перебуває в реанімації. Його стан стабільний.

 

Травма на производстве. Брать взятки на рабочем месте следователям Национальной полиции, равно как и другим коррупцион...

Опубліковано Антоном Геращенком 9 лютого 2016 р.

"Не дивлячись на те, що слідство тільки почалося, я вважаю за необхідне зробити цю інформацію публічною - тільки так можна продемонструвати наше прагнення до очищення поліції від корупціонерів і хабарників. І я закликаю всіх українців не мовчати, а звертатися до нас, якщо наші співробітники порушують закон ", - написала Деканоїдзе.

Раніше співробітники ГПУ та СБУ затримали колишнього чиновника МВС за підозрою у дачі хабара на суму 12,5 тисячі доларів. Екс-чиновник запропонував представникам військової прокуратури 25 тисяч доларів за зняття арешту з морського судна, яке перебувало у Криму.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: