Суд вирішив помістити підозрюваних до слідчого ізолятора.
У Кривому Розі суд обрав запобіжний захід 15-річним школярам, які напали на жінку, побили її, зґвалтували і пограбували.
Про це повідомляють "Свои".
Сьогодні, 24 листопада, у Центрально-Міському районному суді обирали запобіжний захід двом школярам, які зґвалтували, побили і пограбували 48-річну працівницю лазні.
Підлітків звинувачують за ч.2 ст.121 та ч.4 ст.187 КК України та ч.3 ст.152 КК України.
Суд вибрав міру запобіжного обом 15-річним підліткам, яких підозрюють у зґвалтуванні 48-річної жінки. Їх суд заарештував на 2 місяці без права внесення застави.
Тим часом, жертва підлітків перебуває у тяжкому стані в лікарні "тисячка" у Кривому Розі. Медики жодних прогнозів не дають.
Місцеві ЗМІ повідомляють, що один із підозрюваних двічі попадався на грабежах. Він з братом напали на пенсіонера у березні цього року на зупинці громадського транспорту на вулиці Українській і відібрали у жертви телефон, гроші, документи та навіть цигарки.
Другий епізод стався на вулиці Калнишевського. Вони побили та пограбували чоловіка з інвалідністю.
Подія сталася 22 листопада у Кривому Розі. Двоє підлітків напали на 48-річну жінку, завдали їй численні удари ногами та каменем по голові та тілу, після чого зґвалтували. Після цього вони поцупили в неї телефон і втекли з місця злочину.
Читайте також: