У Кривому Розі опинився під вартою чоловік, який утримував на ланцюгу 7-річного хлопчика

У Кривому Розі опинився під вартою чоловік, який утримував на ланцюгу 7-річного хлопчика

Фото: dp.npu.gov.ua

Він узятий був узятий під варту терміном на 60 діб.

У Кривому Розі, чоловік, який був затриманий за утримування на ланцюгу семирічного хлопчика, був узятий під варту терміном на 60 діб за рішенням Дзержинського районного суду.

Про цей повідомляє відділ комунікації поліції Дніпропетровської області.

"За фактом порушено кримінальні провадження у ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) та ст. 125 (умисні легкі тілесні ушкодження) Кримінального кодексу України. Чоловікові вручено повідомлення про підозру за цими статтями. Йому загрожує позбавлення волі на строк до п'яти років. Досудове розслідування триває ", — зазначено в повідомленні.

Про те, що трапилося, в поліцію повідомив сам 7-річний хлопець. Він сказав, що мати з вітчимом прикували його до батареї, а самі пішли з дому.

Пізніше дитина розповіла, що постійно страждає від домашнього насильства: його б'ють і принижують батьки, тому вдома він жити не хоче. Своєю чергою батьки пояснили свій вчинок тим, що не хотіли, щоб він біг, поки вони були на роботі.

Нагадаємо, що мати на тиждень кинула чотирьох дітей одних, поки випивала в сусідньому районі. На сьомий день в поліцію зателефонувала старша дочка.

Повʼязані теми:

Наступна публікація