У Кривому Розі рідну бабцю чиновники відсторонили від виховання онука

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Кривому Розі рідну бабцю чиновники відсторонили від виховання онука

Бабусю позбавили спілкування із онуком

У місті розгорнулася "війна" за дитину

У Кривому Розі рідна бабуся 8-річного хлопчика намагається отримати опіку над онуком. Жінка стверджує, що вона виховувала дитину від самого народження. Але після смерті його батьків опіку над хлопчиком чиновники віддали не їй, а сторонній людині, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Коли у хлопчика померли батьки, то чомусь оформити опіку для рідної бабусі виявилося несподівано складно через прописку. Жінку ганяли по різним інстанціям 2 місяці. Бабуся твердить, що поки вона намагалася зрозуміти, куди, зрештою, подавати документи, дитину оформили на геть сторонню людину.

Читайте також: 7-річна дівчинка стала заручницею родинного скандалу на Сумщині

Відтоді проблемою стала не тільки опіка, а й навіть побачення з хлопчиком. Жінка бідкається, що новий опікун не дає навіть розмовляти з онуком і вона вже майже рік нічого про нього не знає. Дитина - щаслива, здорова і в надійних руках – це твердять в опікунській службі. Тут запевняють, що бабусі список необхідних документів дали, але вона зволікала. Бабуся отримання списку документів заперечує.

Читайте також: Через столичну квартиру 12-річній дівчинці приписують проблеми з психікою та залишають без опікуна

Та й те, що дитина в чужих людей, неправда, кажуть чиновники. Нинішній опікун – це цивільний чоловік рідної сестри хлопчика. А опіка не на неї, мовляв, лише тому, що жінка не має роботи. Чиновники стверджують, що хлопчик воліє зостатися саме в цій сім'ї.

Утім, жінка певна, що дитину залякали. Переконатися хто правий, ТСН не вдалося. Зберігаючи таємницю опікунства, нинішня родина хлопчика від спілкування відмовляється. Рідна баба домагається свого через суд.

Жінка хоче не тільки оскаржити сам факт усиновлення, а й домогтися розслідування дій чиновників.

Кореспондент ТСН Олена Усенко

У Кривому Розі бабуся намагається отримати опіку над рідним онуком

У Кривому Розі бабуся намагається отримати опіку над рідним онуком
Наступна публікація