Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кривому Розі розгортається "політичний" скандал навколо парку

Люди підозрюють народного депутата в розкраданні коштів на реконструкцію.

У Кривому Розі люди вийшли на вулиці, щоби вимагати доступу до Гданцівського парку. Вони говорять про зрубані дерева, високий паркан та заблокований вхід, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

На реконструкцію парку з бюджету виділили майже 40 мільйонів, проте містяни переконані, що це схема з розкрадання під егідою народного депутата – мовляв, проект реконструкції не узгоджений з громадою. Люди вимагали пустити їх на територію та показати реальний стан парку, адже переконані, що підрядник уже знищив десятки цінних дерев. "Скільки на ці конвертаційні фірми було відкрито кримінальних справ! Тут дійсно діє "пральна машина", прикриваючись парком. Вони ще на мільйонів 4-5 вкрали дерев. Порубали дуби, які стояли століттями", - розповів депутат міської ради Кривого Рогу Микола Колесник.

Коли активісти навесні намагалися пройти в парк, їх зупинила охорона, розпиливши в обличчя піну з вогнегасника. Тепер мітинг минув без силового протистояння, проте людей до парку підрядник так і не пропустив,  посилаючись на те, що це об’єкт підвищеної небезпеки. "Ми говоримо про те, що парк буде відкрито в серпні", - пообіцяли працівники. Люди ж докоряли, що власне робіт із благоустрою не проводиться взагалі жодних.

ВідеоУ Кривому Розі люди обурені діями нардепа щодо реконструкції Гданцівського парку

Зрубані дерева, високий паркан та заблокований вхід – у Кривому Розі люди вимагали доступу до Гданцівського парку. На його реконструкцію з бюджету виділили майже 40 мільйонів, проте містяни переконані: це схема з розкрадання під егідою народного депутата. Мовляв, проект реконструкції не узгоджений з громадою. Люди вимагали пустити їх на територію та показати реальний стан парку, проте їх підрядник так і не пропустив.

У Кривому Розі люди обурені діями нардепа щодо реконструкції Гданцівського парку

Залиште свій коментар

Вибір редакції