У Кривому Розі створили Інтернет-карту наркопритонів

Троє комп'ютерників за своєю ініціативою створили Інтернет-карту міста, на якій почали позначати місця наркопритонів. Її тепер використовують правоохоронці.

У Кривому Розі створили Інтернет-карту міста, на якій позначають наркокубла.

Громадський проект мав ефект вибуху бомби, така "гласність" не сподобалася ні наркодилерам, ані правоохоронцям. Утім, міліція згодом свою думку змінила.

Троє криворізьких комп'ютерників уже дев'ять місяців розставляють на інтерактивній карті міста червоні крапки, місця, де продають наркотики.

Допомогти з інформацією попросили городян. Тепер щодня отримують зо три десятки повідомлень.

Перш ніж поставити позначку на мапі, інформацію ретельно перевіряють. Крім того, не вказують номери квартир та приватних будинків. Це кажуть, відповідь тим, хто почав було закидати їм "рекламування" наркопритонів.

"У чому тільки нас не звинувачували, і що ми хоті підім'яти наркобізнес і що заважаємо працювати міліції. Нас хотіли закрити, говорили, що ми заважаємо оперативній роботі, оголошуємо секретну інформацію", - розповів ініціатор проекту Микола Колесник.

Проте щойно міліція сама спробувала скористатися мапою, як одразу змінила гнів на милість.

"Ми подивилися на неї як на додаткове джерело інформації, перевірили деякі адреси і почали документувати і закривати притони, так працювати стало легше і швидше", - зазначив керівник відділу боротьби з наркотиками Криворізького міського відділу міліції Олександр Педько.

Результат роботи - понад 200 кілограмів вилучених наркотиків та 14 закритих притонів за місяць. Їх на мапі теж вирішили позначати зеленими крапками.

Результатом співпраці тепер задоволені обидві сторони, а комп'ютерники розмірковують, як зробити свій проект всеукраїнським.

Читайте також:

У Мексиці застрелили ватажка одного з найбільших наркокартелів

В Україні конфіскували 1,2 тонни кокаїну

В українських в'язницях замовляють наркотики "з доставкою"

В Криму водій автобуса під наркотиками возив півсотні пасажирів

ВідеоУ Кривому Розі в наступ на наркотики пішли хакери

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: