У Кривому Розі суд виніс вирок чоловікові, який "замінував" будинок батьків Зеленського

У Кривому Розі суд виніс вирок чоловікові, який "замінував" будинок батьків Зеленського

Чоловік має сплатити 65 тисяч гривень рятувальника, за спричинені збитки.

У Кривому Розі засудили чоловіка, який у лютому 2021 року повідомив про мінування будинку, де живуть батьки президента Володимира Зеленського. "Мінеру" дали 4 роки умовно.

Про це йдеться у Реєстрі судових рішень.

Дзержинський районний суд ухвалив: "визнати чоловіка винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст.259 КК України та призначити визначене угодою покарання у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки. На підставі ст.75 КК України звільнити засудженого від відбування призначеного покарання у вигляді позбавлення волі з іспитовим строком у 2 (два) роки, якщо він протягом вказаного іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов`язки".

"Мінеру" 59 років, під час суду він свою провину визнав.

Засуджений має сплатити близько 4 тисяч гривень судових витрат на користь держави та понад 65 тисяч гривень на користь 3-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області "в рахунок відшкодування заподіяних матеріальних збитків".

Нагадаємо, що у Харкові знову надійшло анонімне повідомлення про мінування торгівельних центрів. Під час перевірки довелося евакуювати 1515 людей. 

Новини з фронту: на Донбасі бойовики дистанційно замінували селище

Новини з фронту: на Донбасі бойовики дистанційно замінували селище

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація