Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кривому Розі вчителька хореографії заклеїла роти другокласників скотчем

Одні батьки обурені, інші захищають учительку.

У Кривому Розі на уроці хореографії вчителька заклеїла скотчем роти школярам 2-го класу. Батько однієї з учениць розповів про випадок у соцмережах та пішов зі скаргою до керівництва школи, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Скотч на рот під час уроку отримали одразу четверо школярів – за те, що нібито не дослухалися зауважень учительки. Данило та його батько таким покаранням обурені, тим більше, хлопчик твердить, що не пустував, а лише розмовляв із другом. "Чесно? Вчинив би з нею недобре. Тому що це наші діти! І я такого не дозволю", - обурений батько.

Відео У Кривому Розі вчителька заклеїла скотчем роти школярам

Учителька у використанні скотчу з виховною метою зізналася і написала заяву на звільнення. "Вона дуже шкодує. Вона просила у батьків вибачення. Пояснює так, що ніби це був жарт. Хотілося дітей просто до дисципліни привчити, але, на жаль, цей жарт був не дуже приємним. Діти почували себе приниженими", - каже директор школи № 113 Людмила Дегтярьова. Адміністрація шкодує не лише через цей випадок, а й через втрату хореографа, якого перед тим шукали два роки. До цього жодної претензії до педагога не було, більше того – вчителька займалася з дітьми безкоштовно.

Батьківські лави розділилися навпіл аж до сварок. Якщо одні обурені застосуванням скотчу, інші захищають учительку і винуватять дітей, які її не слухалися. "Вона їм свята робила, давала цукерки. Вона у нас навіть гроші не просила! Це підстава, чи я не знаю що. Ми хочемо, щоби вона повернулася", - кажуть батьки, котрі підтримують хореографа. Однак навіть ті діти, яким учителька подобається, визнають, що скотч на уроках з’являвся неодноразово – ним учителька лякала дітей. Викладач хореографії після звільнення в школі більше не з’являлась і, попри заклики своїх захисників, повернутися до уроків відмовилася навідріз.

Фотогалерея Синці на скроні та тім’ї. У Києві хлопчик викликав поліцію через знущання батька над молодшим братиком (3 фото)

В обласному управлінні освіти констатують, що такі методи виховання неприпустимі. Однак наполягають, що проблема глибша – це вміння молодих учителів без досвіду впоратися з власними емоціями та коректно привчити дітей до дисципліни. Тож закликають педагогів будь-якого віку та стажу не соромитися просити підтримки. "Звертайтеся за допомогою до психологів, які є в навчальних закладах, звертайтеся до психологічної служби, яка є при кожному органу управлінні освіти, звертайтеся в наш інститут післядипломної освіти. Ви можете безкоштовно отримати допомогу", - наголосила начальник управління обласного департаменту освіти та науки Валентина Середня.

Раніше на Сумщині няня прив'язала 7-річну дитину до дерева та заклеїла рот скотчем, вважаючи це адекватним покаранням за погану поведінку та правильним виховним засобом. На хлопчика в лісі неподалік кладовища натрапили грибники та сповістили про побачене поліцейських.

Кореспондент ТСН Ольга Павловська

Залиште свій коментар

Вибір редакції