Кривий Ріг став першим містом в Україні, де запровадили безкоштовний проїзд у комунальному транспорті

Дата публікації
Перегляди
8854
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кривий Ріг став першим містом в Україні, де запровадили безкоштовний проїзд у комунальному транспорті

Фото: пресслужба виконкому Криворізької міськради

Власники "Карток криворіжця" відтепер можуть їздити у транспорті безкоштовно.

У Кривому Розі з початку травня запровадили безкоштовний проїзд для містян за "Карткою криворіжця". Картки видаються безкоштовно жителям міста.

Про це повідомляють у пресслужбі міськвиконкому Кривого Рогу.

"Містяни побачили, що з 1 травня проєкт "Безоплатний проїзд" запрацював як годинник – власники "Карток криворіжців" їздять безоплатно, валідатори (пристрої для зчитування карток) працюють, кондуктори нагадують, як користуватися Карткою. Також усім пасажирам, які не мають Картки, кондуктори видають листівку з роз’ясненням щодо безкоштовного її оформлення. Тому навіть ті, хто були спочатку скептично налаштовані, звернулися по Картку", - розповідає Євген Кривенко, керівник Центру електронних платежів.

Він додав, що від 1 травня Автоматична система обліку оплати проїзду (АСООП) фіксує близько 50 тисяч валідацій Карток на день у комунальному транспорті, навіть з урахуванням святкових днів.

Наразі вже більше 300 тисяч містян стали власниками Картки криворіжця.

Нагадаємо, що у регіонах України, де від 1 травня послабили карантинні обмеження, це "жовті" та "помаранчеві" зони, працюють, або тільки розпочали роботу, торговельні центри, ресторани, кінотеатри та спортзали.

Наступна публікація