У Кропивницький авіацією госпіталізували 3-місячну дитину зі зламаним черепом

У Кропивницький авіацією госпіталізували 3-місячну дитину зі зламаним черепом

Фото: ТСН

Лікарі вже стабілізували стан немовляти та навіть зважилися на обережні оптимістичні прогнози.

У Кропивницькому медики рятують життя 3-місячній дівчинці, котру привезли санітарною авіацією з райцентру з діагнозом перелом кісток черепа та крововилив у мозок. Дитина була у дуже важкому стані, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Дитина надійшла в тяжкому стані з дихальною недостатністю. При подальшому обстеженні було виявилено, що в дитини лінійний перелом перелом тім'яної кістки, субарахноїдальний крововилив, множинні гематоми", - розповів лікар-реаніматолог Тарас Спиридонов.

У Кропивницькому рятують тримісячне немовля після материнської допомоги

У Кропивницькому рятують тримісячне немовля після материнської допомоги

Правоохоронцям мама дівчинки розповіла, що немовля раптом почало захлинатися і посиніло, а сама вона заходилася реанімовувати і перестаралася. "Розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 121 кримінального кодексу України – це нанесення тяжких тілесних ушкоджень. Наразі проводяться необхідні слідчі дії. Призначено низку експертиз", - розповів керівник Бобринецького райвідділу поліції Роман Савіцький.

Сусіди родини спілкуються неохоче, але зізнаються, що в той вечір немовля було з вітчимом, а матері не було вдома. Сама жінка розповісти про обставини травмування дитини не схотіла. "Я ніяких коментарів про свою дитину надавати не буду. Дитина лікується, з дитиною все добре", - заявила вона. Прогнози медиків і справді стримано оптимістичні. "Стан дитини стабілізувався. Дитинка почала сама їсти, отямилася потрошку", - каже Спиридонов. Однак чи не відіб‘ється ця важка травма на подальшому розвитку дитини, лікарі судити не беруться. Результати судово-медичної експертизи стануть відомі не раніше, ніж за місяць. Наразі жодних підозрюваних у справі завдання дитині тяжких тілесних ушкоджень немає.

Кореспондент ТСН Олена Шворак

Повʼязані теми:

Наступна публікація