Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кропивницькому батьки дошкільнят здійняли галас через харчування в дитячому садочку

Мамам не подобається, як готують їхнім дітям, і що ті ходять кволі та голодні.

У Кропивницькому батьки дошкільнят ледве не штурмом узяли кухню дитсадка, у який ходять їхні діти. Дорослі нарікають на те, що діти повертаються додому голодними та хворими, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Батьки групи "Сонечко" прийшли під кухню із санкнижками, у бахілах, медичних рукавичках та гігієнічних шапочках. "Він приходить, він скаржиться, що він голодний. От учора він прийшов, каже: я їв тільки зранку. Це було несмачно, в мене болить животик. Ми платимо гроші, майже 500 гривень, а в мене дитина постійно голодна. Постійно оці кислі помідори", - нарікає мама Вікторія Хріненко.

ВідеоУ Кропивницькому розгорівся скандал через харчування у одному із дитсадків міста

Мами скаржаться, що діти повертаються із садка голодними та хворими. Останньою краплею стало фото чогось схожого на вареники, яке в батьківській групі виклала вихователька. Мовляв, саме цим годували вихованців в обід. Уже надвечір виховательку звільнили, а батьки вирішили йти в наступ.

У Кропивницькому розгорівся скандал через харчування у одному із дитсадків міста

Меню у дитячому садочку на сніданок, обід та вечерю ніби й непогане, але батьки кажуть, що цього всього діти насправді не отримують. Свої претензії вони висловлюють керівникові закладу, а вона з ними не погоджується. "Не всі у нас батьки незадоволені їжею. Свіженьке, смачне", - каже завідувач дитячого садка №21 Наталя Брояковська. Головний аргумент групи протесту – вареники, якими напередодні на обід годували дітей. "Це систематично готуються ці вареники. В такому вигляді вони завжди подаються. Правду дуже важко відстояти, за правду треба боротися і не боятися її говорити. За це я отримала догану, за це я була вчора звільнена", - розповіла вихователька Олена Ткаченко.

Фото саме цього наїдку, яке вихователька виклала в батьківську групу напередодні, і збурило мам. Уже надвечір жінку звільнили, однак завідувачка переконує, що вареники тут ні до чого. "Вихователь звільнена за порушення трудової дисципліни, за систематичне невиконання своїх посадових обов‘язків", - пояснила вона. У бунтівний дитсадок тим часом із новинами приїжджає начальник міського управління освіти – вона твердить, що виховательку на роботі поновили. "Вона працює, але управління освіти створює комісію і буде по кожному факту, заявленому з кожної сторонни, розбиратися", - пообіцяла Лариса Костенко. До комісії чиновники мають намір включити батьків з усіх груп, щоб разом контролювати, чим же насправді годують дітей і чи є підстави для обурення.

Кореспондент ТСН Олена Шворак

Залиште свій коментар

Вибір редакції