Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кропивницькому чотирьом дівчаткам-близнючкам виповнилося по два місяці: як живеться унікальній четверні

У Кропивницькому чотирьом дівчаткам-близнючкам виповнилося по два місяці: як живеться унікальній четверні

Одна мама на чотирьох - це учетверо більше проблем й настільки ж більше любові.

У Кропивницькому унікальна четверня дівчаток-близнючок відсвяткувала два місяці.

Про те, як живеться малюкам, йдеться в сюжеті ТСН. 19:30.

20-річна багатодітна мама Анастасія Валіхновська розповідає, що маленькі близнючки Вікторія, Єлизавета, Мирослава та Діана усе роблять синхронно.

"Один починає плакати, другий прокидається, третя прокидається, четверта прокидається. І так починають усі кричати. А коли час доходить до годування, то це взагалі. Напевно, сусіди наші скоро з'їдуть. Такий галас піднімається. Важко, звичайно, кожному догодити й кожного швидко нагодувати. Годуємо в чотири руки", - ділиться мама четвернят.

Про те, що в сім'ї буде велике поповнення, Анастасія та Влад дізналися на четвертому місяці вагітності. Спочатку під час УЗО лікарі побачили трійню, а згодом помітили й четверту сестричку. Дівчатка попросилися на світ на 32 тижні вагітності. Вони були майже однаковими: вагою близько двох кілограмів і довжиною 42-43 сантиметри.

Тепер крихіткам вже два місяці- дівчатка збільшили свою вагу удвічі. Більшає клопотів і переживань у їхньої мами.

"Важко, це дійсно. Діти потребують уваги, діти потребують турботи. Кожному хочеться дати свою любов, щоб вони росли однаково. Не так, щоб одна улюблена, а інша - ні. Дуже важко в цьому плані", - каже Анастасія.

Відео Як мама чотирьох двомісячних близнючок доглядає за малятами

ТСН вже розповідала незвичайну історію народження ідентичних сестричок у Кропивницькому. Унікальна четверня вже відсвяткувала два місяці. Як мамі вдається доглядати близнючок та що радить багатодітна родина з Львівської області - дізналася ТСН.  

Як мама чотирьох двомісячних близнючок доглядає за малятами

Коли стане легше та чи стане взагалі - відповідь на це питання мала б знати родина Волкових. У цій сім'ї п'ятеро дітей - за кілька днів четверо з них, Михайло, Аня, Марія та Варвара, святкуватимуть 14-ий день народження.

"Насправді і ми чекаємо, коли нам стане легше. Якщо сьогодні зазирнути назад, там не було так уже й важко", - розповідає тато четверні Ігор Волков. 

Про ті проблеми зараз уже згадують із усмішкою. Коли вперше поїхали відпочивати, у чотирьох дітей прорізалось десять зубів. Хвилювалися і через те, як вони вчотирьох навчатимуться в одному класі, чи як із усіма робити уроки. Тож зізнаються - без допомоги бабусь, хрещених та друзів - впоратися було б складніше.

"Бували, звісно, такі часи, що я думала: все, моя нервова система не справляється. Був один такий день, наприклад, одна дитина залізла на паркан, я її зняти не можу. Одна пофарбувала собі лаком волосся і сукню обрізала, двоє нагодували туалет і його забило", - згадує мама Тетяна Волкова.

Досвідчені львівські батьки четверні радять кропивницьким новачкам єдине - гуртуватися і триматися разом. І нехай клопотів і переживань учетверо більше, але так само й любові та щастя.

Кореспондентки ТСН Олена Шворак та Інна Лебеденко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції