Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кропивницькому екскаватором випадково зірвали трубу опалення, яка гріла понад 300 будинків

Компанія компенсує місту витрати від пошкодження.

Півдоби без опалення через нічних копачів. У Кропивницькому почали подавати тепло, яке зникло вночі, у будинки, йдеться у ТСН.16:45.

Хтось екскаватором копав землю на околиці і зачепив газову трубу, яка забезпечує найбільшу котельню міста. Холодно стало у трьох сотнях багатоповерхівок, п’яти школах і п’яти лікарнях. У поліції відкрили кримінальне провадження і почали шукати копачів.

Уже по обіді з’ясувалось: винне підприємство, яке готувало територію під забудову. Коли працівники побачили, що пробили трубу, просто втекли. Нині їхні особи встановили. А підприємство обіцяє компенсувати місту збитки - суму підраховують комунальники.

"Оплати за теплову енергію не буде, тому що теплопостачання фактично немає. То це саме є ті збитки, які повинно компенсувати", - повідомив  заступник міського голови Кропивницького Олександр Мосін.

Відео Працівники підприємства у Кропивницькому випадково пробили важливу газову трубу і втекли

Пів доби без опалення через нічних копачів. У Кропивницькому вже почали подавати тепло у будинки. Зникло воно вночі, коли хтось екскаватором копав землю на околиці і зачепив газову трубу, яка забезпечує найбільшу котельню міста.  

Працівники підприємства у Кропивницькому випадково пробили важливу газову трубу і втекли

Нагадаємо, в центрі Києва через масштабний прорив труби провалився асфальт - рух паралізований на кілька днів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції