У Кропивницькому мама звинуватила виховательку дитсадка в побитті і знущанні з дитини

У Кропивницькому мама звинуватила виховательку дитсадка в побитті і знущанні з дитини

Фото: Обозреватель

Відкрили кримінальне провадження

Педагогічний скандал у Кропивницькому. Мати 6-річного хлопчика звинувачує виховательку дитсадка в побитті і знущаннях з дитини. Судмедексперти задокументували тілесні ушкодження малюка. Кримінальне провадження відкрили і правоохоронці. Та освітяни, попри це, свою провину заперечують, а вихователька і далі працює з дітьми, йдеться в ТСН.16.45.

Шестирічний Микитка досі погано спить і часто скрикує по ночах. Мама каже - це із сином після того, як вихователька покарала його за непослух.

Травми на обличчі сина Олена побачила, коли забирала його із садочка. Жінка твердить, одразу звернулася до завідувачки і та пояснила - діти почубилися. Вже вдома мати помітила, що спина сина подряпана і у синцях, а одяг у крові.

Мати викликала поліцію. Слідчий призначив судово-медичну експертизу. За її результатами у Микити легкі тілесні ушкодження: розірвана слизова у роті і подряпане тіло. З цими висновками разом з мамою йдемо в міське управління освіти.

Сюди ж запросили усіх фігурантів цієї справи, включно із вихователькою. Однак спілкуватися у присутності знімальної групи посадовці відмовляються, від коментарів - також.

Тепер усі обставини з'ясовують вже поліцейські, відкрили кримінальне провадження. Тож далі усе залежить від того, чи дозволять батьки опитати маленьких свідків пригоди. Однак навіть у разі доведення вини за побиття дитини виховательці загрожує лише штраф.

У Кропивницькому мати 6-річного хлопчика звинувачує виховательку в знущаннях з дитини

У Кропивницькому мати 6-річного хлопчика звинувачує виховательку в знущаннях з дитини

Повʼязані теми:

Наступна публікація