Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кропивницькому мами дітей з інвалідністю відкрили унікальний дитячий табір

Дітки, яким зазвичай відмовляють у подібному відпочинку, тепер мають де спілкуватись з однолітками

Особливий табір для особливих дітей. У Кропивницькому мами малюків з інвалідністю відкрили літній табір для дітей, яких зазвичай не беруть в подібні оздоровчі заклади. Тож цей табір для них - чи не єдина можливість провести літо гуртом з однолітками, йдеться в сюжеті ТСН.12.00.

Півсотні дітей у трьох загонах. У кожного власне гасло і своя пісня. Батьки, які і організували цей табір, назвали його «Джерельце Надії». Кажуть у справі виховання особливих дітей сподіваються лише на власні сили.

«Діткам з ДЦП, синдромом Дауна, діткам з аутизмом. Зробити такий табір, бо цих дітей не беруть в табір. Здебільшого вони в чотирьох стінах на домашньому навчанні і ми взяли цих дітей найтяжких», - каже одна з мам.

Тут малечу вчать власноруч готувати вареники, робити фігурки з повітряних куль та навіть організовувати вистави у ляльковому театрі.

ВідеоУ Кропивницькому мами малюків з інвалідністю відкрили літній табір

Малюків з інвалідністю зазвичай не беруть в подібні оздоровчі заклади. Тож табір у Кропивницькому для них, чи не єдина можливість провести літо гуртом з однолітками. Нині у таборі відпочивають півсотні дітей.

У Кропивницькому мами малюків з інвалідністю відкрили літній табір

У найближчі тижні на дітлахів очікують подорожі та екскурсії.

Найголовніше, кажуть батьки, що тут особливі діти отримують те, чого позбавлені у повсякденному житті - спілкування з однолітками. А поки волонтери займаються із дітьми, у мам є час на відпочинок. 

«Це таке місце, де мами можуть відчути таку легкість, якусь свободу, бо діти почуваються своїми серед своїх», - каже мама учасника табору.

Поки діти у таборі лише вдень. На ніч їх розвозять по домівках спеціальним автобусом, який надала міська влада. Але у планах батьків - зробити цей табір цілодобовим і приймати до нього дітей з усієї області.

Залиште свій коментар

Вибір редакції