Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кропивницькому майже два тижні рятували кота, який застряг у вентиляції

Щоб витягти Мурзика розібрали стіну.

У Кропивницькому 12 діб у вентиляційному каналі провів кіт Мурзик. Самостійно вусатий вилізти не міг. Щоб його урятувати треба було розібрати цегляну кладку, а на це не давав дозволу власник будинку, йдеться у ТСН.16:45.

"Уявляєте, сидіти в кам'яному мішку в невіданні. Адже йому не поясниш. І надія то згасала, то знову воскресала. Вчора вже вирішив, що все вже, ніколи його не дістанемо", - зі сльозами каже власник кота Юрій і обіймає свого улюбленця.

Мурзик став жертвою  вуличних тварин. Вони  загнали кота у підвал і вже там він провалився у вузький бетонний канал. Господар шукав рудого кілька днів. Думав вкрали, аж згодом почув жалібне нявчання з дірки у фундаменті.

Вилізти самостійно Мурзик не міг. На допомогу прийшли зоозахисники, а згодом і рятувальники. З‘ясувалося, що врятувати кота можна лише розібравши частину стінки. Поки це з'ясовували, власник спускав у бетонний канал сухий корм та воду у каструльці, аби тварина не померла.

"Власники цього гуртожитку проти того, щоби розібрати стінку та дістати кота. Хоча стінка там не дуже складна і ніякої загрози для будівлі немає", - каже волонтер-зоозахисник Катерина Дорош.

Перемовини тривали добу. Зрештою рятувальники отримали дозвіл увійти до підвалу і дістати тварину. Кадри щасливого порятунку дивіться у сюжеті:

ВідеоУ Кропивницькому врятували кота, який 12 діб провів у бетонній пастці

Самостійно вусатий вилізти не міг. Щоб його урятувати треба було розібрати цегляну кладку. На це не давав дозволу власник будинку. Заради порятунку кота об'єдналися рятувальники, зоозахисники і журналісти.

У Кропивницькому врятували кота, який 12 діб провів у бетонній пастці

Нагадаємо, напередодні у Кривому Розі екстремал спустився з даху будинку на піддашок, аби зняти звідти кота, який невдало стрибнув і опинився у пастці.

Кореспондент ТСН Олена Шворак

Залиште свій коментар

Вибір редакції