У Кропивницькому обіцяють житло для молодих медиків, які приїдуть до міста і підпишуть контракт

У Кропивницькому обіцяють житло для молодих медиків, які приїдуть до міста і підпишуть контракт

Термін контракту десять років.

Влада Кропивницького обіцяє житло для молодих анестезіологів-інфекціоністів, які погодяться переїхати до міста та підпишуть робочий контракт на щонайменше десять років.

Про це розповіли у ТСН.Ранок. 

За кілька тижнів у місті запрацює нове спеціалізоване відділення для лікування хворих на коронавірус та діагностичний центр із томографом. Утім, працювати там немає кому. Саме тому молодих спеціалістів вирішили привабити житлом. Квартири в новобудові надаватимуть на десять років як службові. Після цього пожильці отримають їх у власність.

"Ми запрошуємо на роботу саме лікарів анестезіологів-інфекціоністів. Ці спеціалісти забезпечені житлом в новобудові міста, яка в нас вже побудована і здана", - каже начальниця міського упарвління охорони здоров'я Кропивницького Оксана Макарук. 

Нині через нестачу медиків у стаціонарі Кропивницького, де лікують інфікованих коронавірусом, чергують анестезіологи із пологового, а також лікарні швидкої допомоги. Таку практику, кажуть в міському управлінні здоров‘я, хотіли б припинити.

Не вистачає в основному анестезіологів. Наразі хоча б четверо, щоб не залучати фахівців з інших закладів міських для надання допомоги цим хворим", - каже головний лікар Центральної міської лікарні Кропивницького Олександр Артюх.

Відео Влада Кропивницького пропонує квартири лікарям, які підпишуть робочий контракт мінімум на 10 років

Квартири лікарям. Влада Кропивницького обіцяє житло для молодих анестезіологів-інфекціоністів, які погодяться переїхати до міста та підпишуть робочий контракт на щонайменше 10 років. За кілька тижнів тут запрацює нове спеціалізоване відділення для лікування хворих на COVID-19 та діагностичний центр із томографом. А працювати нема кому. Тож, молодих спеціалістів вирішили привабити житлом.  

Влада Кропивницького пропонує квартири лікарям, які підпишуть робочий контракт мінімум на 10 років

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів