У Кропивницькому однорічна дитина випала з шостого поверху і вижила

У Кропивницькому однорічна дитина випала з шостого поверху і вижила

Наразі постраждала дівчинка перебуває в реанімації.

У Кропивницькому однорічна дівчинка випала з вікна шостого поверху через протимоскітну сітку. Свідки розповідають, що все сталося вранці, коли батьки ще спали, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Дівчинка прокинулася, вилізла на підвіконня і сперлася руками на сітку, котра зісковзнула з кріплень. Дитина пролетіла шість поверхів, поки не впала на дах входу в підвал. Удар був такої сили, що прогнувся метал. Попри це, дівчинка вижила.

У Кропивницькому однорічна дівчинка випала з вікна шостого поверху

У Кропивницькому однорічна дівчинка випала з вікна шостого поверху

"Швидка" шпиталізувала дитину разом із батьками, нині постраждала в реанімації під наглядом лікарів. Медики кажуть, що загрози її життю немає. Правоохоронці проводять перевірку обставин події. Сусіди не вірять в те, що трагедія могла статися через недогляд батьків. "Благополучна родина. Він – учасник бойових дій. І бабуся нормальна, і батьки нормальні, а як сталося це – невідомо", - каже сусід Леонід Лавренюк.

Кількома днями раніше у Кропивницькому патрульні, піднявшись по драбині на балкон 3 поверху, врятували 4-річну дівчинку. Матір дівчинки залишила її саму вдома, а сама пішла у невідомому напрямку. Дитина була налякана та стала кричати з балкона про допомогу.

Повʼязані теми:

Наступна публікація