У Кропивницькому пенсіонерка із кардіостимулятором тренує охочих за власною системою фізкультури

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Спорт високих досягнень, якому жінка віддала молодість,  "з‘їв" її серцевий м'яз.

У Кропивницькому 77-річна колишня спортсменка тренує всіх охочих за власною системою оздоровчої фізкультури. Колись майстер спорту з легкої атлетики, а нині пенсіонерка – Світлана Ракітіна – живе завдяки кардіостимулятору. Але це їй не заважає, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Щодня за будь-якої погоди та пори року люди збираються у міському парку на ранкове тренування. Серед спортсменок переважно жінки-пенсіонерки.

Комплекс вправ щодня новий. Тренерка проводить заняття за власною методикою, поєднуючи йогу і оздоровчу фізкультуру. Її підопічні задоволені.

Відео77-річна спортсменка тренує охочих за власною системою оздоровчої фізкультури

Щоденний фітнес із кардіостимулятором у Кропивницькому. Колись майстер спорту з легкої атлетики, а нині пенсіонерка - Світлана Ракітіна - живе завдяки кардіостимулятору, але це їй не заважає. На щоденному тренуванні побувала і знімальна група ТСН.

77-річна спортсменка тренує охочих за власною системою оздоровчої фізкультури

От тільки ця багаторічна фізкультурна традиція може перерватися. Тренерка – волонтерка, яка багато років повертала здоров‘я іншим, нині сама потребує допомоги. Спорт високих досягнень, якому жінка віддала молодість, "з'їв" її серцевий м'яз.

Колишня легкоатлетка зараз живе лише завдяки кардіостимулятору, в якому що п‘ять років треба міняти батарейки.

"5 років пройшло, уже пішов шостий. Мені невідомо, скільки він ще протримається. У будь-який момент може зупинитись батарейка", – каже Ракітіна. Сама лише батарейка коштує близько 30 тисяч доларів, а додатково треба витратитись ще й на операцію. "Тому живемо, скільки бог дасть", – додає тренерка.

Та її учениці  не хочуть з цим миритися – почали збір коштів на батарейку за номером карти Приватбанку 4149 4991 1132 3216. Усвідомлюють – їхніх пенсій для цього замало. Але ж світ не без добрих людей.

Кореспонденти ТСН Олена Шворак, Роман Круніч.

Залиште свій коментар

Вибір редакції