У Кропивницькому перехожий урятував із пащі собаки малесеньке поросятко

Дата публікації
Перегляди
7640
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Кропивницькому перехожий урятував із пащі собаки малесеньке поросятко

Фото: Державна служба з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів

Тварина стала улюбленцем родини, однак їй шукають попередніх власників.

Мініатюрне в’єтнамське порося бігало вулицями Кропивницького і мало не стало здобиччю псів. Буквально з собачої пащі його врятував випадковий перехожий, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Тепер його звуть Фунтик – на честь героя старого радянського мультфильму, який блукав світом з карамелькою за щокою. Реальне порося теж любить прогулянки, але на вулицю виходить на повідку і ненадовго. "Він збиває нігті до крові – в нього немає копит. У нього такі подушечку м’якенькі", - каже власник.

У Кропивницькому небайдужі підібрали заблукале порося, яке мало не з'їли собаки

У Кропивницькому небайдужі підібрали заблукале порося, яке мало не з'їли собаки

Тендітне поросятко розміром не більше кішки, воно любить ласку і довірливо йде до  людей. Як  опинилося саме на вулиці – нинішні господарі й гадки не мають. Тваринка бігала темними вулицями міста і мало не стала здобиччю сторожових псів. Із собачої пащі Фунтика витяг чоловік, який повертався з вечірньої зміни. Він закутав знайду у курточку і приніс додому. Наступного дня поросятко віднесли у ветеринарну клініку. "Спеціалісти підтвердили, що йому до року десь. Ми поцікавилися, чи буде він рости – ну, може бути вага, кілограмів до 20. Ну, 20 – це не 140, ми впораємося", - каже Світлана Свістунова.

Паця було цілком здоровим, але дуже переляканим – тиждень ховалося по темних кутках. Але потім осміліло, нині ж відкриває шафки на кухні, дістає сирі макарони та хрумкотить ними. Фунтик надзвичайно товариський, він знаходить спільну мову із собаками, і з котами, а на прогулянці неодмінно опиняється у центрі уваги малюків і дорослих. Родина Світлани прив‘язалася до поросятка, однак жінці не дає спокою думка, що десь за Фунтиком тужить якась дитина. Тому шукають попередніх власників тварини. Віддадуть порося лише тим, хто знатиме його особливу прикмету.

Кореспондент ТСН Олена Шворак

Наступна публікація