У Кропивницькому першокласник захворів на менінгіт. Рідні та друзі дитини також постраждали

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Хлопчика лікують в реанімації.

У Кропивницькому першокласник місцевої школи захворів на менінгіт, спричинений менінгококовою інфекцією. Про це розповіли в ефірі "ТСН.Ранок".

Хлопчика шпиталізували, а усіх, хто з ним спілкувалися, обстежили лікарі. Вчителі цієї ж школи, друзі хлопчика та члени його родини виявилися носіями інфекції, хоча самі не захворіли. Стан дитини нині середньо-важкий, небезпека для життя минула. 

В обласному лабораторному центрі зазначають, що кожен рік в області фіксується кілька випадків захворювання на менінгококову інфекцію.    

"Обстежено 178 осіб і з них у п‘ятьох випадках ми виявили збудник менінгококової інфекції.  Ми маємо одного хворого і п‘ять носіїв. Всі вони і хворий, і носії менінгококової інфекції проходять відповідне лікування", - розповіла заступник директора Кіровоградського обласного лабораторного центру Надія Оперчук.

Нагадаємо, 2018 року повідомлялося, що у Чернівцях від менінгіту помер третьокласник.

Відео Менінгококова інфекція: одна дитина в реанімації, ще 5 виявились носіями

У Кропивницькому першокласник місцевої школи захворів на менінгіт, спричинений менінгококовою інфекцією. Хлопчика госпіталізували, а усіх, хто з ним спілкувалися, лікарі обстежили. Вчителі цієї ж школи, друзі хлопчика та члени його родини виявилися носіями інфекції, хоча самі не захворіли. Стан дитини нині середньо важкий, небезпека для життя минула. В обласному лабораторному центрі твердять, щороку в області фіксується кілька випадків захворювання на менінгококову інфекцію.    

Менінгококова інфекція: одна дитина в реанімації, ще 5 виявились носіями

Залиште свій коментар

Вибір редакції