У Кропивницькому підліток у важкому стані опинився у лікарні після того, як розбив сіті-лайт

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Кропивницькому підліток у важкому стані опинився у лікарні після того, як розбив сіті-лайт

скриншот з відео

Скло розбилося і притисло ногу молодика.

У Кропивницькому 15-річний підліток разом із другом вночі гуляв середмістям і спробував ногою розтрощити рекламний сіті-лайт. Хлопцеві це вдалося, але він у важкому стані опинився у лікарні, йдеться у ТСН.19:30.

Камера відеоспостереження біля магазину зафіксувала, як юнак щосили ногою почав бити сіті-лайт. Скло розбилося і притиснуло ногу молодика. Звільнитись йому вдалося не одразу, а витягти ногу допоміг товариш. Після цього обидва втекли. Уже вранці власники розташованих поруч магазинів змивали зі своїх закладів і тротуару плями крові.

Не на камеру  розповідають, що швидку викликали охоронці ринку, куди зміг дострибати хлопець. Нині за його життя борються у дитячій обласній лікарні. Батьки і медики коментувати ситуацію відмовляються. Відомо лише, що в підлітка велика крововтрата, його прооперували.

Підліток ледь не стік кров'ю, коли розбив ногою рекламний сіті-лайт

Підліток ледь не стік кров'ю, коли розбив ногою рекламний сіті-лайт

"Ось чим закінчилися пустощі. Юнак вирішив побавитися, а опинився у реанімації. Тепер ще не відомо, що буде з його ногою. Нині виготовити і змонтувати сіті-лайт - це 32 тисячі гривень. крім того, що хлопець опинився у лікарні, йому ще доведеться сплатити ці кошти, якщо на нього подадуть до суду", - каже голова спілки рекламістів Кропивницького Ірина Саєнко.

У спілці рекламістів твердять, що діти масово нищать рекламні конструкції. Лише дивом досі ніхто не отримував серйозних травм. Нині ще не відомо, чи вимагатиме власник сіті-лайту компенсації збитків. Або пробачить хлопця - з огляду на те, що він сам себе покарав. Правоохоронці  взялися за розслідування інциденту.

"Це дрібне хуліганство. Якщо він не досяг 16-річного віку, то відповідальність будуть нести за нього батьки. Це - стаття 184 – не виконання батьками батьківських обов‘язків, що призвело до вищевказаного випадку", - пояснив начальник сектору ювінальної превенції обласного відділу поліції Сергій Вовкогон.

Кореспондент ТСН Олена Шворак.

Наступна публікація