У Кропивницькому попрощалися з загиблими у кабульському теракті

У Кропивницькому попрощалися з загиблими у кабульському теракті

Теракт в Кабулі / Фото: Reuters

На прощання прийшли сотні людей.

Сьогодні, 25 січня, поховали українців, які загинули у теракті у Кабулі. Зокрема у Кропивницькому відбулось прощання з авіаційним техніком Валерієм Кардашем та бортпровідницею Катериною Пасенчук, передає кореспондент ТСН.

В останню путь досвідченого інженера проводжали в клубі авіаторів Льотної академії – у цьому виші чоловік свого часу працював. Загалом Валерій Кардаш віддав авіації майже 45 років життя. У нього залишилася дружина та двоє доньок.   

"Він досвідчений, як кажуть, і Крим, і Рим, і мідні труби. Він і в Конго був, коли там чортзна-що було, він півсвіту бачив, він у багатьох відрядженнях був, в Європі працював. Дуже висококласний фахівець, хорошого рівня спеціаліст. Ці люди були висококласними фахівцями", - розповів заступник гендиректора з організації льотного виробництва МААК "УРГА" Андрій Лепіхов.

У Кропивницькому попрощалися з загиблими у кабульському теракті

У Кропивницькому попрощалися з загиблими у кабульському теракті

Попрощатися із 30-річною бортпровідницею Катериною Пасенчук прийшли кілька сотень людей. Молоду жінку відспівували у кафедральному Соборі Кропивницького. Вона була єдиною дитиною в сім‘ї. Вийти заміж і народити власних дітей не встигла.

"Хороші професіонали дійсно. Це не перший їхній тип літаків, не перше відрядження. Жодного разу не виникало ексцесів. Ви самі знаєте - пасажири є пасажири, кожен політ різний. Дуже багато залежить від професіоналізму бортпровідників. Вони молодці, відмінно працювали. Зараз, чесно кажучи, просто немає слів", - поділився спогадами про загиблих бортпровідниць Лепіхов.

Керівництво компанії каже, що в Кабулі українські екіпажі працювали майже два роки і жодних ексцесів не було, а готель, у якому сталася трагедія, вважається одним з найбільш захищених місць у Кабулі.

"Це великий шок для нас, як взагалі і для всіх людей, коли відбувається терористичний напад. Те ж саме було у всіх містах і країнах світу, коли ніхто не міг повірити, що в благополучному Мадриді або ж в Парижі відбулося це. Звичайно Кабул - не найспокійніше місце, але тим не менше, це для нас був дуже великий шок. Звичайно, ми будемо допомагати сім'ям і зробимо все можливе. Ми не замінимо родичів - батьків, дідусів - але тим не менше, ми постараємося зробити все", - запевнив гендиректор МААК "УРГА" Олександр Галінський.

Українські жертви терористів у Кабулі

20 січня терористи напали на готель у Кабулі. У результаті нападу загинули 7 українців.

Опубліковано ТСН 24 січня 2018 р.

Нагадаємо, з вечора 20 січня злочинці впродовж тринадцяти годин тримали в облозі готель в Кабулі, в якому зупиняються іноземці. За останніми даними поліції Афганістану загиблих у теракті 14 осіб, серед них: 9 українців, громадяни Греції, Німеччини та Казахстану, а також двоє неідентифікованих жертв. Однак українські дипломати підтвердили смерть тільки сімох громадян України. Троє нападників були ліквідовані. Всього із готелю "Інтерконтиненталь" врятовано 19 українців, які перебували там на момент теракту. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація