Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кропивницькому у дворах на кількох вулицях приватного сектору потруїли всіх собак

Люди переконані, що це зробили грабіжники, щоб ніхто не став на заваді під час майбутніх пограбувань

Готуються до нападу грабіжників, бо їхніх собак потруїли невідомі. У Кропивницькому жителі кількох вулиць за одну ніч втратили усіх свійських собак, які охороняли обійстя. Торік за схожих обставин злодії обікрали десятки приватних будинків у сусідніх районах. Тож власники отруєних тварин підозрюють: вони наступні. Тому вирішили виставити охорону і, за можливості, спробують упіймати імовірних грабіжників.

Отрута була у сосисках. Деякі собаки помирали раніше, ніж з’їдали усю смертельну приманку. Сусіди переконані, зловмисники  готувалися ретельно, бо задумали одразу кілька злочинів.

Пес Живчик єдиний з усієї вулиці вижив тієї страшної ночі. Просто він був зачинений у вольєрі і це врятувало життя.  Ветеринари кажуть, що тварин отруїли протитуберкульозним препаратом, який є у вільному продажі.

"Він для людини безпечний, а для родини собачих або котячих невелика доза у разі потрапляння в організм може привести до смертельного результату. Смерть може настати впродовж десяти – п’ятнадцяти хвилин. Тварина гине в конвульсіях", - розповідає ветеринар.

Врятувати собаку в таких випадках може велика доза вітаміну В6. Вколоти її мають власники, бо лікар доїхати не встигне. За фактом отруєння тварин правоохоронці відкрили провадження. Зловмисників шукають.

"Проводитись будуть превентивні заходи з метою недопущення посягання на житло, а також майно громадян тих, у яких потруїли собак", - кажуть у поліції.

На поліцейську охорону жителі  торік пограбованих будинків не дуже сподіваються. Спішно влаштовують в обійстях системи захисту. Та обладнують двори камерами відеоспостереження. 

Сусіди збираються організувати чергування і, навіть, обмірковують, як краще влаштувати на грабіжників засідку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції