Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кропивницькому відкрили новий автомобільний тунель, який з'єднує два кінці міста

Тунель будували чотири місяці.

У Кропивницькому запрацював новий тунель, який з'єднує різні кінці міста. Його будували чотири місяці. Протягом цього часу місто було у заторах і без залізничного руху. Через будівництво довелося перекрити колії потягів, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Завдяки новобудові доїхати з одного кінця міста в інший можна удвічі швидше. Досі дістатися з одного віддаленого району до іншого можна було лиш через збудовану 150 років тому вузеньку арку в одну смугу. Крім того, лише реверсним рухом. 

У години пік тут вишиковувались кілометрові черги і місто ставало у заторах. "Тут стояли у черзі хвилин 30-40, щоб проїхати", - каже водій Максим Федоров. 

Реконструкція тривала ціле літо. З бюджету виділили 66 мільйонів гривень. До старої арки добудували нову, а тому сумг стало дві в обидві боки міста. Аби виконати все швидко та якісно, довелося два тижні припинити рух залізницею, яка йде зверзу тунелю. 

Відео У Кропивницькому запрацював новий тунель, який з'єднує різні кінці міста

Будували його чотири місяці. Весь цей час місто стояло не лише в заторах, а й без залізничного руху. Щоби звести тунель, довелося перекрити колії потягів. Містяни згодні були терпіти, бо сподівалися, що новий тунель розвантажить міські дороги і позбавить пробок. Чи справдилися ці сподівання – у сюжеті.  

У Кропивницькому запрацював новий тунель, який з'єднує різні кінці міста

На місце арки затягнули 80-тонну залізну гофровану трубу, яку доправили з Польщі. Потім ззнову облаштували насип. Щоб випробувати його на міцність, зверху насипу спочатку пустили важкі вантажні потяги. Цей іспит конструкція витримала. Тож під насипом дозволили рух і автомобілів.

Кореспондентка ТСН Олена Шворак.

Залиште свій коментар

Вибір редакції