Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кропивницькому за кілька тижнів невідомі отруїли близько двох сотень собак

Зоозахисники збираються організувати цілодобове чергування, аби вирахувати злочинців.

У Кропивницькому спостерігається масова загибель собак. За підрахунками зоозахисників, лише за останні тижні в місті отруїли близько двох сотень псів. Щоранку мало не в усіх районах люди знаходять нові трупи. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Десятки собачих трупів знаходять на дитячих майданчиках, у квітниках та під‘їздах. Скуштувавши отруйні наїдки, пси гинуть майже одразу у страшних муках. Гинуть і вуличні собаки, і домашні улюбленці. Власники тварин  уже бояться виходити з ними на вулицю.

ВідеоУ Кропивницькому отруїли близько двох сотень псів

За підрахунками зоозахисників, лише за останні тижні в місті отруїли близько 200 псів. Щоранку чи не в усіх районах люди знаходять нові трупи. Кажуть, догхантери ховають отруту в ковбасі та хлібі, від неї гинуть і домашні улюбленці. Правоохоронці відкрили кримінальні провадження. 

У Кропивницькому отруїли близько двох сотень псів

Люди твердять, що отруту розкидають переважно вночі, тому помітити того, хто вбиває собак, не можуть. Усі підозри – на комунальників. Мовляв, саме вони зацікавлені знищити зграї безпритульних псів. Міська влада це заперечує.

"Мешканці міста звинувачують міську владу, що це відбувається за її вказівкою. Відповідно офіційно заявляю, що жодних вказівок ні комунальним підприємствам, ні управлінням міської ради Кропивницького не було", - каже речник міської ради Андрій Лейбенко.

Правоохоронці кажуть, що заяви про злочини надходять з різних районів. Уже відкрили три кримінальні провадження.

"За фактом жорстокого поводження з тваринами. Проводяться заходи щодо встановлення осіб. Перевіряються ті особи, які раніше зверталися до поліції із заявами про те, що їм заважають безпритульні тварини", - каже речниця поліції у Кіровоградській області Віталіна Бевзенко.  

У ветклініках з огляду на симптоми вже знають, чим саме труять собак догхантери. Кажуть, що цей препарат коштує копійки і продається в аптеках без рецепта. Для людей він безпечний, а от пси помирають за лічені хвилини.

"Антидотом при цьому отруєнні є вітамін В6, який треба вколоти внутрішньом‘язово і негайно треба їхати до ветеринарного лікаря", - каже ветлікар Олег Цьоць.

Єдиний спосіб припинити вбивства – зловити труйників за руку. Тому, аби вирахувати злочинців,  зоозахисники збираються організувати цілодобове чергування.

Кореспондент ТСН Олена Шворак

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції