Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У курортній Кирилівці чоловік розгулював пляжем з гранатою

У курортній Кирилівці чоловік розгулював пляжем з гранатою

Порушнику загрожує до семи років ув’язнення.

У курортній Кирилівці Запорізької області правоохоронці затримали чоловіка, який розгулював пляжем з гранатою, йдеться у ТСН.16:45.

Наразі на Азовському узбережжі посилене патрулювання, відтак, на місце правоохоронці прибули вже за кілька хвилин після дзвінка на 102. Як свідчать очевидці, чоловік був нетверезий, добровільно віддати боєприпас відмовився. Тож поліцейські змушені були його скрутити.

Після нетривалого борсання в піску гранату із запалом  вилучили і відправили на експертизу. А для 45-річного запоріжця відпочинок уже закінчився. Його затримали.

За незаконне володіння  боєприпасами підозрюваному загрожує до семи років ув’язнення.

Нагадаємо, у Фастові Київської області від вибуху гранати загинув військовослужбовець, що прийшов у відпустку. Труп місцевого жителя був виявлений 29 червня ввечері поблизу одного з житлових будинків міста.

Відео У курортній Кирилівці нетверезий чоловік розгулював пляжем з гранатою

У Кирилівці на Запоріжжі правоохоронці затримали чоловіка, який розгулював пляжем з гранатою. Наразі на Азові - посилене патрулювання, відтак, на місце правоохоронці прибули вже за кілька хвилилин після дзвінка на 102. Як свідчать очевидці, чоловік був нетверезий, добровільно віддати боєприпас відмовився, тож поліцейські змушені були його скрутити. Після нетривалого борсання в піску гранату із запалом вилучили і відправили на експертизу. А для 45-річного запоріжця відпочинок уже закінчився. Його затримали.  

У курортній Кирилівці нетверезий чоловік розгулював пляжем з гранатою

Залиште свій коментар

Вибір редакції