У "Кварталі" прокоментували скандал із номером про підпал дому Гонтаревої і хором Верьовки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там кажуть, що займаються "гострою політичною" сатирою, навіть якщо це "не подобається деяким політикам".

У "Кварталі 95" кажуть, що з гордістю займаються своєю справою і вважають, що хор Верьовки після скандального номеру про підпал будинку колишньої глави Нацбанку Валерії Гонтаревої потерпає від "незаслуженої інформаційної атаки".

Про це повідомила пресслужба студії.

Там вважають, що "Квартал" - є і залишатиметься "гострою політичною сатирою", "навіть якщо це не подобається деяким політикам".

Там подякували хору імені Верьовки та висловили жаль, що "заслужений колектив незаслужено піддається інформаційній атаці". У "Кварталі" наголосили, що колектив не брав участі в написанні матеріалу.

Водночас артисти звернулися до міністра культури Володимира Бородянського і запросили його на наступне знімання "Вечірнього Кварталу", щоб він одразу після концерту сказав "за що йому соромно, а за що ні".

"Також звертаємося до міністра економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофія Милованова. Бажаємо вам успіхів, економічного стрибка і побільше інвесторів. Але, якщо щось піде не так, можете сміливо звинувачувати нас", - заявили також в студії.

Майже кожен новий випуск "Вечірнього Кварталу" стає резонансним, бо ми жартуємо на ті теми, які хвилюють суспільство....

Опубліковано Студия "Квартал 95" Понеділок, 21 жовтня 2019 р.

Нагадаємо, що під час чергового випуску шоу "Вечірній квартал" Євген Кошовий разом з жіночою частиною національного хору імені Верьовки виконали пісню "Горіла хата". В ній було висміяно підпал будинку колишньої керівниці НБУ Валерії Гонтаревої.

На мотиви української народної пісні "Горіла сосна" створили пародію, в якій взяв участь відомий народний хор. Зокрема в пісні лунають такі слова: "Горіла хата, палала, в Лондоні жінка плакала… Хата горить в Гореничах, а в Лондоні Валерія думає на Валерича… Люди вогонь побачили, допомагати почали, відра схопили, прибігли, в вогонь соляру плескали".

Виступ викликав шквал критики, а в міністерстві культури попросили вибачення в Гонтаревої за виступ хору.

Відео Пісня "Вечірнього кварталу" про пожежу в домі Гонтаревої збурила Мережу

Пародійна пісня "Вечірнього кварталу" про пожежу у домі Гонтаревої викликала шквал критики у Мережі. Одразу два міністри засудили номер та, зокрема, участь Національного хору імені Верьовки у пародійному виступі. Скандал розгорівся після трансляції концерту "Вечірнього кварталу" у ефірі. Там актор Євген Кошовий заспівав іронічну пісню про пожежу у будинку Гонтаревої, у той час як солісти хору йому підспівували.    

Пісня "Вечірнього кварталу" про пожежу в домі Гонтаревої збурила Мережу

Залиште свій коментар

Вибір редакції