У "Кварталі" розповіли, що вже планують знімання без Зеленського

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Команда не збирається шукати йому заміну і буде змінювати формат.

Студія "Квартал 95" вже написала концерт без участі кандидата в президенти Володимира Зеленського.

Про це розповів представник студії і штабу Зеленського Артем Гагарін, передає "Новое время".

За його словами, знімання без шоумена заплановані вже на 5 травня. "Життя триває. Якщо 95 квартал зупиниться, то хто буде жартувати над Зеленським?" - сказав Гагарін.

Окрім цього, учасник "Кварталу" Олександр Пікалов розповів, що команда не збирається шукати заміну Зеленському, а натомість буде змінювати концепцію шоу. "Раніше ми працювали на одного фронтмена, зараз буде розмазня трошки. У "Кварталі" новачки є, ви будете здивовані, кого ми приютили", - розповів актор TheБабель.

На запитання, хто тепер гратимете президента, Пікалов віджартувався. "Я думаю я. Тільки треба трохи схуднути", - сказав він.

У день другого туру виборів президента України спецвипуски ТСН виходитимуть о 12.00, 15.00 та 18.00, а о 19.30 розпочнеться марафон "Вибір країни", який будуть вести одночасно п’ятеро ведучих. О 21.30, коли в ефірі каналу розпочнеться суперфінал "Голосу країни", безперервна трансляція новин триватиме на YouTube-каналі та Facebook-сторінці ТСН. Всередині вокального шоу також заплановано два випуски ТСН, протягом яких глядачам "1+1" повідомлять про найактуальнішу ситуацію на поточний момент, а після завершення проекту, новини повернуться в ефір і триватимуть до першої ночі.

Рівно о 20.00 одразу після закриття виборчих дільниць глядачі ТСН зможуть дізнатися результати ексклюзивного екзит-полу ТСН. Як і у попередньому турі, його на замовлення каналу "1+1" проводитимуть дві авторитетні дослідницькі компанії – Kantar TNS та Info Sapiens. Методом особистого інтерв’ю планується опитати 20 тисяч респондентів, віком від 18 років, на виході з 600 виборчих дільниць по всій території України (окрім спеціальних та закордонних дільниць). Теоретична похибка вибірки становить не більше 0,7%. Методологія дослідження розроблялася згідно міжнародних стандартів, з урахуванням багаторічного досвіду працівників обох компаній у проведенні екзит-полів під час попередніх виборів в Україні. Під час прямого ефіру 21 квітня ТСН також повідомить результати національного екзит-полу. Новинна служба каналу "1+1" покаже реакції сторін, що перемогли та програли.

Залиште свій коментар

Вибір редакції