У квітні в Україну приїде Мєдвєдєв

Янукович і Мєдвєдєв проведуть у Києві засідання українсько-російської міждержавної комісії. Головною темою обговорення стане економічне співробітництво у двосторонньому форматі.

У квітні в Києві під головуванням президентів України і Російської Федерації Віктора Януковича і Дмитра Мєдвєдєва відбудеться чергове засідання українсько-російської міждержавної комісії.

Про підготовку засідання цієї комісії стратегічного рівня йшлося під час зустрічі глави Адміністрації президента Сергія Льовочкіна і першого заступника голови уряду Росії Ігоря Шувалова в Києві.

Як відзначив Льовочкін, тема економічного співробітництва України і Росії у двосторонньому форматі, а також на багатосторонньому рівні є дуже важливою.

"Наш двосторонній діалог продовжується, він є ефективним. Товарообіг між двома державами збільшується… І, звичайно, під час підготовки наступного засідання комісії стратегічного рівня між Росією і Україною, що відбудеться у квітні, для нас найважливішим питанням є розвиток такого співробітництва, яке було започатковане у 2010 році", - зазначив глава АП.

У свою чергу перший заступник голови уряду РФ Шувалов погодився із думкою Льовочкіна щодо позитивної динаміки розвитку та зростання товарообігу в українсько-російських економічних відносинах.

"Ми серйозно обговорюємо різні проекти міжкоопераційних зв’язків, у галузі літакобудування та атомній промисловості. Є багато інших проектів за якими ще не ухвалені рішення. Але вони готуються, щоб представити їх главам урядів і президентам", - заявив Шувалов, підкресливши, що засідання українсько-російської міждержавної комісії повинно завершитися конкретними результатами.

Він також підкреслив, що сторони повинні виходити із того, щоб успішно завершити раніше започатковані спільні проекти та ініціювати нові напрямки співробітництва. "Наша економічна взаємодія є багатовекторною і складною", - також відзначив перший заступник глави уряду РФ.

Шувалов окремо торкнувся теми співпраці у галузі сільського господарства. "На сьогодні це набуло нового актуального значення, оскільки проблеми глобальної економічної безпеки сьогодні виходять на перше місце. Стрімко дорожчають продукти харчування і це відчувають у Росії, в Україні, а також в державах Європейського Союзу. Можливість кооперації України і Росії, а також інших держав митного союзу на світовому продовольчому ринку – це цілком нові можливості", - заявив Шувалов.

Читайте також:

Янукович увійшов до трійки найпопулярніших чоловіків у російських ЗМІ

Половина українців вважає українсько-російські відносини гарними

Янукович розповів, як зблизив Росію з НАТО

ВідеоЗустріч Сергія Льовочкіна і першого заступника голови уряду Росії Ігоря Шувалова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: