У лабораторії не підтвердили захворювання на сибірську виразку на Тернопільщині

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дослідження провела референс-лабораторія.

Захворювання, виявлене на Тернопільщині, не є сибіркою. Такі результати лабораторних досліджень.

Державна установа Центр громадського здоров'я України повідомила, що референс-лабораторія провела дослідження клінічних зразків хворої з попереднім діагнозом "Сибірка, шкірна форма, середньої тяжкості?", що були надіслані Тернопільським лабораторним центром МОЗ України. За отриманими результатами лабораторних досліджень специфічних фрагментів ДНК-бактерії Bacillus anthracis захворювання не виявлено.

Раніше повідомлялося, що у Тернопільській області був зафіксований випадок захворювання дитини на, скоріше за все, сибірську виразку. Про те, як передається ця хвороба, як проявляється і як лікується – дивіться в інфографіці ТСН.ua

Сибірська виразка — це гостре інфекційне захворювання, яке спричиняє бактерія Bacillus anthracis. Найчастіше у людей проявляється ураженням шкіри, утворенням специфічного карбункулу чи набряку на тлі гарячки та інтоксикації. Може призвести до ураження легеневої системи та кишківника.

Найчастіше сибірська виразка передається від хворих домашніх травоїдних тварин – великої та дрібної рогатої худоби. Подробиці дивіться в інфографіці.

Сибірська виразка, сибірка, інфографіка
ТСН.ua

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції